ADRA POMÁHÁ SENIORŮM A TĚM, KTEŘÍ ONEMOCNĚLI KORONAVIREM

0

Potřebujete nakoupit potraviny, drogerii nebo obstarat léky? Kontaktujte nás na telefonním čísle 728 967 609, a to každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin. Nákup, který si objednáte, vám bude doručen v ten den, nebo v den následující. Při zajištění léků je nutné sdělit koordinátorce přesný název léku a u léku na předpis je nutné uvést také jeho gramáž. Svému ošetřujícímu lékaři sdělíte telefonní číslo organizace ADRA a domluvíte se na zaslání e-receptu. Z důvodu bezpečnosti vám bude nákup předán bezkontaktně. V případě jakýchkoliv dotazů zavolejte nebo sledujte webové stránky www.adraturnov.cz.

Pokud nemáte dostatečný kredit na vyřízení vaší objednávky, můžete předat na sebe kontakt dobrovolnici v charitativním obchůdku v turnovské Nádražní ulici a my se ozveme zpět. Pokud nedojde ke změně vládních opatření, bude tento charitativní obchůdek nabízet drogistické zboží a přijímat darované věci. V charitativním obchůdku v Pasáži Kinský v Hluboké ulici se na vás budeme těšit v klidnějším čase.

Milena Čančíková, vedoucí charitativních obchodů, Dobrovolnické centrum ADRA Liberec, milena.cancikova@adra.cz, www.adraliberec.cz

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.