Radnice nabízí pomoc seniorům 80+ s registrací k očkování

0

Turnovská radnice vyvinula spolu s humanitární organizací ADRA a odborem sociálních věcí aktivitu, která spočívá v pomoci s registrací seniorů nad 80 let do Centrálního registračního systému na očkování proti covid-19.

Využít můžete dvě možnosti:

* Pomoc s registrací do Centrálního registračního systému seniorům, kteří mají problém s registrací a mají zájem o osobní pomoc, nabízíme službu humanitární organizace ADRA. Využít mohou kontaktní tel. číslo 728 967 609 a mohou si domluvit osobní návštěvu přímo doma. Volat lze každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin. Je třeba uvést jméno, příjmení a přesnou adresu bydliště. Zástupce ADRY bude vybaven potřebnou technikou, připojením a pomůže vyplnit potřebné údaje. Je třeba počítat raději s delším časem k registraci.

* Seniory, kteří jsou imobilní nebo špatně pohybliví, mají zájem o očkování, ale nemohou navštívit očkovací místa mimo bydliště, prosíme, aby kontaktovali sociální odbor městského úřadu – tel. 481 366 853. Sociální odbor eviduje tyto zájemce a budou následně informováni o dostupnosti očkovací látky pro tuto skupinu osob.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.