Pojďme vyrobit Turnovákům roušky!

0

Nechceme čekat na dodávku slibovaných roušek od vlády, rozhodli jsme se proto podniknout své kroky vlastní cestou. Hledáme šikovné švadleny, kutily, maminky na mateřské, všechny, kteří jsou s dětmi doma a pracují z domova, aby pomohli Turnovu ušít roušky.
Roušky předávejte na podatelnu Městského úřadu (mimo úřední hodiny můžete zaťukat na okno z ulice Antonína Dvořáka) nebo na Městskou polici Turnov (Skálova 466). Nechte nám na sebe jméno nebo adresu a telefonní kontakt, případně účtenku za materiál.
„Chtěl bych, abychom se ve městě všichni chránili rouškami a minimalizovali tak kontakty osob,“ říká starosta Turnova Tomáš Hocke. Jak doplnil, důležité je chránit se nyní jakýmkoliv způsobem – šátkem, šálou, rouškou, respirátorem, čímkoliv, co by zakrylo nos a ústa.
Pokud nám můžete a chcete pomoci, budeme moc rádi. Až situace kolem koronaviru pomine, bude v našich možnostech na základě účtenky i proplacení materiálu.
Děkujeme všem, kteří s námi nyní spolupracují, turnovskému Fokusu, ZŠ Skálova. Potřebujeme vás nadále víc!
Koordinaci šití roušek zajistí Klára Zajícová z Fokusu, kdo chce tedy šít, může se s ní spojit a domluvit podrobnosti tel. 604 333 378.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.