ADRA JE TADY OPĚT PRO VÁS! NEVÁHEJTE VYUŽÍT NAŠE SLUŽBY!

0

Humanitární organizace ADRA znovu zajišťuje občanům města Turnova a okolí bezplatnou distribuci potravin a léků. Tato služba je cílena na osamělé seniory, na chronicky nemocné osoby, ale také na lidi, kteří prodělávají nemoc covid-19. U poslední skupiny potřebných je nutné při objednávce nákupu tuto skutečnost uvést.

Potřebujete-li službu využít, zavolejte na telefonní číslo 728 967 609, a to každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin. Je třeba uvést jméno a přesnou adresu. V případě, že bude telefonní linka přetížená, ozve se vám koordinátorka pomoci nazpět.

Nákup, který si objednáte, vám bude doručen následující den. Při zajištění léků je nutné, abyste sdělili koordinátorce přesný název léku, a u léku na předpis je nutné uvést také jeho gramáž. Svému ošetřujícímu lékaři sdělte telefonní číslo ADRY a domluvte se na zaslání e-receptu. Z důvodu bezpečnosti bude váš nákup předán bezkontaktně.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, nebo sledujte webové stránky www.adraturnov.cz. Postupujeme v souladu s doporučeným postupem Asociace poskytovatelů sociálních služeb v ČR. Řídíme se všemi nařízeními a doporučeními vlády ČR a krajského úřadu a z tohoto důvodu se může poskytovaná služba měnit.

Společně to zvládneme!
Milena Čančíková, zástupce vedoucího regionálního pracoviště, Dobrovolnické centrum ADRA Liberec, www.adraliberec.cz

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.