Prohlížíte: Pozvánky

Pozvánky
 | 318 přečtení 0

ŘÍJNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Sportovními pozvánkami je říjen tradičně nabitý. Hrají se fotbal i hokej, naplno také všechny halové sporty. V Turnově se hraje hned několik nejvyšších soutěží, je z čeho vybírat a komu jít fandit.

Pozvánky
 | 849 přečtení 0

HC TURNOV 1931 UŽ JE KOMPLET NA LEDĚ

* LEDNÍ HOKEJ / Zatímco venku se na zeleném trávníku Maškovy zahrady v rámci tréninku proháněli turnovští Sršni, v restauraci Zimního stadionu Ludvíka Koška hned vedle „nažehleného“ ledu probíhala tisková konference…

Pozvánky
 | 601 přečtení 0

SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Druhý prázdninový měsíc se pomalu začíná plnit pozvánkový sportovní servis. Prioritu má fotbal! Úterý 8. srpna * FOTBAL – MOL…

Pozvánky
 | 2 066 přečtení 0

ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB V AREÁLU KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ

Druhá sezona na koupališti v Maškově zahradě je v plném proudu. Otevírací doba je o prázdninách od 9.00 do 20.00 hodin, odpolední koupání od 16.00 hodin. Vstupné zůstalo na stejné úrovni jako vloni, tedy 90 Kč. Děti, senioři a hendikepovaní mají slevy…

Pozvánky
 | 456 přečtení 0

ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Většina oddílů má volno, mistrovské soutěže skočily. Hraje se už jen fotbal, závěr letošního ročníku bude velmi zajímavý, už třeba proto, že několik týmů z Turnovska má nakročeno na postup.

Pozvánky
 | 474 přečtení 0

KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Poslední zápasy házenkářek a házenkářů v letošní sezoně, fotbal, cyklomaraton ve Střížovicích a také další ročník Memoriálu Ludvíka Daňka, největší atletické akce v Libereckém kraji.

Aktuality
 | 1 093 přečtení 0

Florbalový svátek

Juniorky turnovského oddílu florbalu minulý týden vyhrály osmifinálovou nadstavbovou část sezony ligy juniorek a o tomto víkendu pořádají finálový turnaj play-off celé soutěže. Jedná se o druhou nejvyšší soutěž v zemi.

Pozvánky
 | 337 přečtení 0

DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Ve sportu patří první jarní měsíc hlavně fotbalu. Druhá část mistrovských soutěží se rozjela naplno a fandové mají na Turnovsku z čeho vybírat. V Turnově mohou chodit na divizi či na I. A třídu na Přepeře, kvalitní kopaná je k vidění v Sedmihorkách, v Rovensku či v Jenišovicích. Dobíhá také II. liga házenkářek, letos to bude asi střed tabulky, házenkářky vás rády v ochozech uvítají. Poslední dubnovou sobotu je v hale TSC 1. liga v judo. Turnovští muži budou bojovat o postup do finálové části soutěže.

1 2 3 15