Prohlížíte: Pozvánky

Pozvánky
 | 202 přečtení 0

ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Většina oddílů má volno, mistrovské soutěže skočily. Hraje se už jen fotbal, závěr letošního ročníku bude velmi zajímavý, už třeba proto, že několik týmů z Turnovska má nakročeno na postup.

Pozvánky
 | 342 přečtení 0

KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Poslední zápasy házenkářek a házenkářů v letošní sezoně, fotbal, cyklomaraton ve Střížovicích a také další ročník Memoriálu Ludvíka Daňka, největší atletické akce v Libereckém kraji.

Aktuality
 | 959 přečtení 0

Florbalový svátek

Juniorky turnovského oddílu florbalu minulý týden vyhrály osmifinálovou nadstavbovou část sezony ligy juniorek a o tomto víkendu pořádají finálový turnaj play-off celé soutěže. Jedná se o druhou nejvyšší soutěž v zemi.

Pozvánky
 | 228 přečtení 0

DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Ve sportu patří první jarní měsíc hlavně fotbalu. Druhá část mistrovských soutěží se rozjela naplno a fandové mají na Turnovsku z čeho vybírat. V Turnově mohou chodit na divizi či na I. A třídu na Přepeře, kvalitní kopaná je k vidění v Sedmihorkách, v Rovensku či v Jenišovicích. Dobíhá také II. liga házenkářek, letos to bude asi střed tabulky, házenkářky vás rády v ochozech uvítají. Poslední dubnovou sobotu je v hale TSC 1. liga v judo. Turnovští muži budou bojovat o postup do finálové části soutěže.

Pozvánky
 | 1 511 přečtení 0

TURNOVŠTÍ VOLEJBALISTÉ DOBYLI BESKYDSKOU PEVNOST A JSOU KROK OD ZISKU TITULU!

V prvním finálovém utkání play-off zavítali turnovští volejbalisté v pátek 17. března večer na palubovku vítěze základní části a aspiranta na postup do extraligy, týmu Black Volley Beskydy. Cílem hostů bylo přivézt do turnovské odvety alespoň jednu výhru a mít tak možnost ukončit sérii v domácím prostředí. Turnovští nastoupili v kompletní sestavě, a jelikož také domácí tým nepostrádal žádnou ze svých opor, dal se v zaplněné bouřící frýdecko-místecké hale očekávat kvalitní finálový zápas. Domácí nastoupili na náhře se zkušeným Jamborem, na bloku byli exostravští Srkal s Kubalou, smečařské posty obsadili slovenský internacionál Plichta a Lanč, na univerzálu začal nadějný mladík Vašut a na postu libera operoval další bývalý ostravský hráč Boček. Jen na lavičce tak v úvodu zůstala nejčerstvější akvizice slezského týmu, kterou je polský smečař Kukulski.

Pozvánky
 | 386 přečtení 0

BŘEZNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

V prvním jarním měsíci již pomalu končí soutěže hrané pod střechou. Tím, že pro turnovské hokejisty letos sezona skončila o něco dříve, než se čekalo, ubyla i část pozvánek na zimní stadion. Jsou tady ale i fotbalové stadiony a ty na sportovní fanoušky čekají! První divizní fotbalové jarní utkání sehrají turnovští hráči v neděli 19. března a v dalších týdnech se potom rozeběhnou zbylé fotbalové soutěže. Tak se budeme těšit…

Pozvánky
 | 397 přečtení 0

ÚNOROVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Je tu druhý měsíc nového roku. Všechny soutěže se rozjíždějí naplno, někteří, jako třeba prvoligoví volejbalisté, už vyhlížejí zápasy play-off, ve kterých by potřebovali podporu fanoušků v domácí hale. Do finále pomalu vstupují hokejisté, na ty v krajské soutěži čeká zápas s velkým rivalem z Liberce (11. února), vrcholí také hokejová Nejvyšší pojizerská liga. Závěr měsíce patří tradičně svátku sportu v Turnově, kdy je vyhlašován nejlepší sportovec uplynulého roku.

Pozvánky
 | 592 přečtení 0

LEDNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Lednový servis sportovních pozvánek je bohatý. Opět jsou zde hokejové zápasy krajské ligy, kterou Turnov aktuálně vede (!), hraje se také Nejvyšší pojizerská liga. Do haly TJ ve Skálově ulici můžete zajít na prvoligový volejbal, představí se tu basketbalisté, futsalisté i florbalisté. Házenkářky uspořádají oblíbený turnaj Pohoda Cup, na kterém se představí špičková ligová družstva. Tak vzhůru do ochozů – a fandit našim!

Pozvánky
 | 598 přečtení 0

LUDVÍK KOŠEK NA CHVÍLI ZNOVU OŽIJE!

Vynikající turnovský sportovec a válečný letec, který dal jméno vytouženému zimnímu stadionu, se in memoriam dočká dalších poct. Vedení HC Turnov 1931, který momentálně vede krajskou ligu mužů, připravuje doplňkový program k poslednímu utkání základní části, v němž v sobotu 10. prosince Turnovští přivítají na svém ledě hosty z Děčína. Myšlenku významnějšího připomenutí 100. výročí narození Ludvíka Koška ještě víc umocnil senzační nález při gruntování v areálu házené na Jiskře mezi mosty. „Našla se tu téměř desítka pohárů a cen z Koškova memoriálu v roce 1947, a to je pro nás doslova bomba,“ je nadšen člen výboru Pavel Mlejnek, který se hokejovou historií Turnova podrobněji zabývá a je hlavním organizátorem připravované vzpomínky.

1 2 3 15