Prohlížíte: Pozvánky

Aktuality
 | 892 přečtení 0

Florbalový svátek

Juniorky turnovského oddílu florbalu minulý týden vyhrály osmifinálovou nadstavbovou část sezony ligy juniorek a o tomto víkendu pořádají finálový turnaj play-off celé soutěže. Jedná se o druhou nejvyšší soutěž v zemi.

Pozvánky
 | 181 přečtení 0

DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Ve sportu patří první jarní měsíc hlavně fotbalu. Druhá část mistrovských soutěží se rozjela naplno a fandové mají na Turnovsku z čeho vybírat. V Turnově mohou chodit na divizi či na I. A třídu na Přepeře, kvalitní kopaná je k vidění v Sedmihorkách, v Rovensku či v Jenišovicích. Dobíhá také II. liga házenkářek, letos to bude asi střed tabulky, házenkářky vás rády v ochozech uvítají. Poslední dubnovou sobotu je v hale TSC 1. liga v judo. Turnovští muži budou bojovat o postup do finálové části soutěže.

Pozvánky
 | 1 485 přečtení 0

TURNOVŠTÍ VOLEJBALISTÉ DOBYLI BESKYDSKOU PEVNOST A JSOU KROK OD ZISKU TITULU!

V prvním finálovém utkání play-off zavítali turnovští volejbalisté v pátek 17. března večer na palubovku vítěze základní části a aspiranta na postup do extraligy, týmu Black Volley Beskydy. Cílem hostů bylo přivézt do turnovské odvety alespoň jednu výhru a mít tak možnost ukončit sérii v domácím prostředí. Turnovští nastoupili v kompletní sestavě, a jelikož také domácí tým nepostrádal žádnou ze svých opor, dal se v zaplněné bouřící frýdecko-místecké hale očekávat kvalitní finálový zápas. Domácí nastoupili na náhře se zkušeným Jamborem, na bloku byli exostravští Srkal s Kubalou, smečařské posty obsadili slovenský internacionál Plichta a Lanč, na univerzálu začal nadějný mladík Vašut a na postu libera operoval další bývalý ostravský hráč Boček. Jen na lavičce tak v úvodu zůstala nejčerstvější akvizice slezského týmu, kterou je polský smečař Kukulski.

Pozvánky
 | 348 přečtení 0

BŘEZNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

V prvním jarním měsíci již pomalu končí soutěže hrané pod střechou. Tím, že pro turnovské hokejisty letos sezona skončila o něco dříve, než se čekalo, ubyla i část pozvánek na zimní stadion. Jsou tady ale i fotbalové stadiony a ty na sportovní fanoušky čekají! První divizní fotbalové jarní utkání sehrají turnovští hráči v neděli 19. března a v dalších týdnech se potom rozeběhnou zbylé fotbalové soutěže. Tak se budeme těšit…

Pozvánky
 | 363 přečtení 0

ÚNOROVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Je tu druhý měsíc nového roku. Všechny soutěže se rozjíždějí naplno, někteří, jako třeba prvoligoví volejbalisté, už vyhlížejí zápasy play-off, ve kterých by potřebovali podporu fanoušků v domácí hale. Do finále pomalu vstupují hokejisté, na ty v krajské soutěži čeká zápas s velkým rivalem z Liberce (11. února), vrcholí také hokejová Nejvyšší pojizerská liga. Závěr měsíce patří tradičně svátku sportu v Turnově, kdy je vyhlašován nejlepší sportovec uplynulého roku.

Pozvánky
 | 555 přečtení 0

LEDNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Lednový servis sportovních pozvánek je bohatý. Opět jsou zde hokejové zápasy krajské ligy, kterou Turnov aktuálně vede (!), hraje se také Nejvyšší pojizerská liga. Do haly TJ ve Skálově ulici můžete zajít na prvoligový volejbal, představí se tu basketbalisté, futsalisté i florbalisté. Házenkářky uspořádají oblíbený turnaj Pohoda Cup, na kterém se představí špičková ligová družstva. Tak vzhůru do ochozů – a fandit našim!

Pozvánky
 | 551 přečtení 0

LUDVÍK KOŠEK NA CHVÍLI ZNOVU OŽIJE!

Vynikající turnovský sportovec a válečný letec, který dal jméno vytouženému zimnímu stadionu, se in memoriam dočká dalších poct. Vedení HC Turnov 1931, který momentálně vede krajskou ligu mužů, připravuje doplňkový program k poslednímu utkání základní části, v němž v sobotu 10. prosince Turnovští přivítají na svém ledě hosty z Děčína. Myšlenku významnějšího připomenutí 100. výročí narození Ludvíka Koška ještě víc umocnil senzační nález při gruntování v areálu házené na Jiskře mezi mosty. „Našla se tu téměř desítka pohárů a cen z Koškova memoriálu v roce 1947, a to je pro nás doslova bomba,“ je nadšen člen výboru Pavel Mlejnek, který se hokejovou historií Turnova podrobněji zabývá a je hlavním organizátorem připravované vzpomínky.

Pozvánky
 | 479 přečtení 0

PROSINCOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

A máme tu pozvánky na sportovní akce posledního měsíce v roce. Rádi vás uvidí v ochozech zimního stadionu i v hale TJ na zápasech házenkářek, futsalistů, florbalistů, volejbalistů i basketbalistů. Letos se poslední prosincový den uskuteční jedna velká změna. Po 42. ročnících se Silvestrovský běh stěhuje ze sídliště u nádraží na in-line okruh kolem Maškovy zahrady. Podle Karla Štrincla, který je mnohaletým hlavním pořadatelem akce, je důvodem čím dál složitější soužití běžců a automobilů v sídlišti. V Maškovce by tato tradiční akce mohla dostat nový náboj!

Pozvánky
 | 1 206 přečtení 0

TURNOVSKÉ HÁZENÉ JE 90 LET! PŘIJĎTE NA OSLAVU!

Házenkářskou tradici v Turnově nemusíme dlouze připomínat. Její kořeny jsou v házené národní – české, která se začala hrát v roce 1926. Později se přešlo na házenou mezinárodní, která se zde hraje doposud. Přijměte naše pozvání k setkání bývalých, současných (a možná i budoucích) házenkářů a házenkářek, trenérů, fanoušků… Zkrátka těch, kteří mají turnovskou házenou rádi. Svátek turnovské házené a malá oslava tohoto sportu se uskuteční v prostorách sportovní haly TJ Turnov ve Skálově ul. ve čtvrtek 17. listopadu. Od 18.00 hodin zde bude družstvo žen hostit v zápase 3. kola ČP (osmifinále českého poháru) soupeřky z oddílu DHC Slavia Praha, dlouholetého účastníka nejvyšší republikové soutěže W.H.I.L. V prostorách Sportcentra haly TJ budou také vystaveny kroniky a fotografie a bude hodně příležitostí si jen tak popovídat.

Pozvánky
 | 522 přečtení 0

LISTOPADOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Doznívají fotbalové soutěže a sportovní akce se pomalu přesouvají pod střechu. Minimálně jedna se ale venku ještě uskuteční: V neděli 6. listopadu to bude již 43. ročník silničního běhu Hruštice 2016. Na trať mezi turnovskou Hrušticí a Malou Skálou se běžci vydají v 11.00 hodin. Potom zde máme pozvánky hokejové, můžete zajít i na basketbal či volejbal, svátek házené bude v Turnově 17. listopadu, kdy si turnovské házenkářky zahrají osmifinále českého poháru!

1 2 3 15