Prohlížíte: Pozvánky

Pozvánky
 | 451 přečtení 0

SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Druhý prázdninový měsíc se pomalu začíná plnit pozvánkový sportovní servis. Prioritu má fotbal! Úterý 8. srpna * FOTBAL – MOL…

Pozvánky
 | 1 804 přečtení 0

ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB V AREÁLU KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ

Druhá sezona na koupališti v Maškově zahradě je v plném proudu. Otevírací doba je o prázdninách od 9.00 do 20.00 hodin, odpolední koupání od 16.00 hodin. Vstupné zůstalo na stejné úrovni jako vloni, tedy 90 Kč. Děti, senioři a hendikepovaní mají slevy…

Pozvánky
 | 356 přečtení 0

ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Většina oddílů má volno, mistrovské soutěže skočily. Hraje se už jen fotbal, závěr letošního ročníku bude velmi zajímavý, už třeba proto, že několik týmů z Turnovska má nakročeno na postup.

Pozvánky
 | 412 přečtení 0

KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Poslední zápasy házenkářek a házenkářů v letošní sezoně, fotbal, cyklomaraton ve Střížovicích a také další ročník Memoriálu Ludvíka Daňka, největší atletické akce v Libereckém kraji.

Aktuality
 | 1 028 přečtení 0

Florbalový svátek

Juniorky turnovského oddílu florbalu minulý týden vyhrály osmifinálovou nadstavbovou část sezony ligy juniorek a o tomto víkendu pořádají finálový turnaj play-off celé soutěže. Jedná se o druhou nejvyšší soutěž v zemi.

Pozvánky
 | 291 přečtení 0

DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Ve sportu patří první jarní měsíc hlavně fotbalu. Druhá část mistrovských soutěží se rozjela naplno a fandové mají na Turnovsku z čeho vybírat. V Turnově mohou chodit na divizi či na I. A třídu na Přepeře, kvalitní kopaná je k vidění v Sedmihorkách, v Rovensku či v Jenišovicích. Dobíhá také II. liga házenkářek, letos to bude asi střed tabulky, házenkářky vás rády v ochozech uvítají. Poslední dubnovou sobotu je v hale TSC 1. liga v judo. Turnovští muži budou bojovat o postup do finálové části soutěže.

Pozvánky
 | 1 544 přečtení 0

TURNOVŠTÍ VOLEJBALISTÉ DOBYLI BESKYDSKOU PEVNOST A JSOU KROK OD ZISKU TITULU!

V prvním finálovém utkání play-off zavítali turnovští volejbalisté v pátek 17. března večer na palubovku vítěze základní části a aspiranta na postup do extraligy, týmu Black Volley Beskydy. Cílem hostů bylo přivézt do turnovské odvety alespoň jednu výhru a mít tak možnost ukončit sérii v domácím prostředí. Turnovští nastoupili v kompletní sestavě, a jelikož také domácí tým nepostrádal žádnou ze svých opor, dal se v zaplněné bouřící frýdecko-místecké hale očekávat kvalitní finálový zápas. Domácí nastoupili na náhře se zkušeným Jamborem, na bloku byli exostravští Srkal s Kubalou, smečařské posty obsadili slovenský internacionál Plichta a Lanč, na univerzálu začal nadějný mladík Vašut a na postu libera operoval další bývalý ostravský hráč Boček. Jen na lavičce tak v úvodu zůstala nejčerstvější akvizice slezského týmu, kterou je polský smečař Kukulski.

Pozvánky
 | 441 přečtení 0

BŘEZNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

V prvním jarním měsíci již pomalu končí soutěže hrané pod střechou. Tím, že pro turnovské hokejisty letos sezona skončila o něco dříve, než se čekalo, ubyla i část pozvánek na zimní stadion. Jsou tady ale i fotbalové stadiony a ty na sportovní fanoušky čekají! První divizní fotbalové jarní utkání sehrají turnovští hráči v neděli 19. března a v dalších týdnech se potom rozeběhnou zbylé fotbalové soutěže. Tak se budeme těšit…

1 2 3 15