Volné termíny na testování v Turnově

0

Podle hlavní sestry turnovské nemocnice Evy Krejčí se v tomto týdnu uvolnilo více míst na antigenní a PCR testování ve zdejší nemocnici (vchod od heliportu). Důvodem je skutečnost, že ve firmách a také živnostníci začali s testováním sami, postupně také klesá počet nakažených.
Ve všedních dnech probíhá v turnovské nemocnici antigenní testování vždy od 8.00 do 10.00 hodin a od 10.00 do 13.00 hodin probíhá testování PCR – to bude od 5. dubna omezeno na dobu od 10.00 do 12.00 hodin. Na testování je nutné se rezervovat přes rezervační systém kraje: https://www.nemlib.cz/covid-19/antigenni-testovani-pro-ucitele/. Bez objednání nebude odběr proveden.

V ambulantním traktu nemocnice pokračuje také dál očkování proti covid-19. To probíhá od úterý do pátku od 12.00 do 16.00 hodin, od 13. dubna to bude ve stejné dny od 12.00 do 18.00 hodin. V tuto dobu jsou už očkováni všichni senioři 80+, a protože pedagogové by měli být očkováni v Liberci, uvolní se místa pro očkování seniorů 70+. Zájemci o očkování se musí registrovat v celostátním rezervačním systému MZ ČR (https://registrace.mzcr.cz).

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.