ANGLIČTINA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ TROCHU JINAK

0

V rámci projektu „Systém zvyšování kvality výuky anglického jazyka“, který byl zahájen v říjnu 2009, připravuje Vzdělávací centrum Turnov, o.p.s., letní jazykový tábor pro děti – summer camp – v termínu od 9. do 13. srpna 2010 a jako mimoprojektovou aktivitu také víkend plný angličtiny pro dospělé ve dnech 28. – 30. května 2010. Cílem obou kurzů není jenom si angličtinu procvičit, ale aktivně ji zdokonalovat několik hodin denně za účasti rodilých mluvčích anglického jazyka a české lektorky angličtiny s bohatými zkušenostmi v práci s dětmi. Oba typy programů se odehrávají v příjemném prostředí rodinné vily s bazénem v nádherné krajině Českého ráje v Rovensku pod Troskami.

Pro děti je připravena spousta her a praktických činností. Každý den bude mít svou obsahovou náplň, a tak například na téma Piráti z Karibiku děti zažijí řadu dobrodružství a zajímavou, poutavou a naprosto přirozenou formou zdokonalí své komunikační schopnosti v anglickém jazyce. Nebudou chybět ani tradiční prázdninové aktivity jako jsou sportovní hry, zpívání u táborového ohně, karneval, táborový deník a jiné.

Prodloužený víkend pro dospělé s pořádnou porcí angličtiny (celkem 21 hodin) je zaměřen zejména na prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči, přirozenou výslovnost a často chybějící nenucené užívání jazyka. Každý den je připraveno několik praktických konverzačních témat, která jsou opět doplněna řadou praktických činností (hry, sportovní aktivity, posezení u ohně a opékání, anglický film apod.). Na konci každý účastník obdrží certifikát.

 

Mgr. Tereza Brožová

brozova@vctu.cz

Bližší informace naleznete na webových stránkách Vzdělávacího centra Turnov o.p.s. – www.vctu.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.