JEDEN Z LÉKŮ NA KORONAVIR? PRVNÍ ON-LINE PLES BIG’O’BANDU

0

(Aktualizace)
Liberecký Big’O’Band Marka Ottla je orchestr plný vynikajících muzikantů, kteří svou energii rozdávají na plesech, vlastních koncertech, slavnostech, večírcích či svatbách. Jejich síla je v živém vystupování, kontaktu s fanoušky a neutuchající energii a nápadech kapelníka Marka Ottla.

Kvůli současné situaci, ve které se nachází Česká republika i Big’O’Band nejspíše přišel o konec své nabité plesové sezony. Naprosto chápeme a respektujeme rozhodnutí vlády o přísných opatřeních, nicméně nemáme ve zvyku sedět a plakat nad něčím, co nemůžeme ovlivnit. My chceme něco dělat! Chceme rozdávat dál energii našim fanouškům, přátelům, lidem v celé republice, Evropě, na Zemi či ve Vesmíru. My jsme Big’O’Band Marka Ottla, energyorchestra pro všechny, kteří milují hudbu a tanec stejně jako my.

Jak už je u našeho kapelníka zvykem, ráno vstal a přišel s větou: „Mám nápad!“ Big’O’Band nápady svého kapelníka miluje, a proto byl jednohlasně přijat a schválen všemi členy kapely během pár minut.

Dámy a pánové, rádi bychom vás touto cestou pozvali na PRVNÍ ON-LINE PLES BIG’O’BANDU MARKA OTTLA, který se koná v pátek 13. března od 20.00 hodin na všech vašich on-line kanálech. Sledujte Facebook, Instagram a YouTube kanál Big’O’Bandu.

Díky přátelům z branže, jmenovitě THT music, mistru zvuku Michalu Brůnovi, Michalu Jursíkovi, INAGO Digital a mnoha dalším se během pár hodin podařilo připravit a naplánovat živé vysílání plesu, kterým vás provede nejen Big’O’Band, ale i hosté, kteří byli nápadem Marka Ottla nadšeni stejně jako my. Můžeme nabídnout swingového krále Jana Smigmatora, muzikálovou hvězdu Jana Kříže, tanečníky BSoulCrew a věříme, že to nejsou poslední překvapení.

Nadchla nás vlna podpory od našich fanoušků, která se strhla pár minut po zveřejnění tohoto plánu na našich sociálních sítích. Díky nápadu manželů Jana a Martiny Baštových, Lence Gibové a jejímu Café Ambo v Turnově v Nádražní ulici si budou moci vychutnat první on-line ples hosté v přímém přenosu i v její kavárně. Velmi nás těší tato podpora umění a umělců, kteří díky nemilé situaci nekompromisně přišli o své živobytí prakticky na „dobu neurčitou“. Budeme velmi rádi, když se budete chtít k Lence přidat a zprostředkovat tak náš on-line ples i vašim přátelům a zákazníkům.

Pojďte tedy udělat jedno jediné. Neseďte v křesle s hlavou v dlaních a časem stráveným sledováním špatných zpráv v televizi. Navlékněte sváteční ponožky, vyzvěte svou ženu k tanci a užijte si krásný večer, plný skvělé hudby, usměvavých a energií nabitých členů Big’O’Bandu a jeho hostů, kteří vám tu energii na další dny na dálku stoprocentně pošlou i do vašich obývacích pokojů. Sdílejte, zvěte, pište svá přání, točte, foťte, posílejte… Strašně se těšíme na vás všechny.

Petra Loulová, manažerka Big’O’Bandu
www.bigoband.cz
FB událost: https://www.facebook.com/events/658576058250969/
FB Big’O’Band: https://www.facebook.com/bigobandenergyorchestra/

(Ilustrační snímek je z loňského plesu BIG’O’BANDU v Kacanovech)

Aktualizace 12. března:
Rádi bychom touto cestou oznámili, že po nařízení vlády o stavu nouze nám z morálního hlediska přijde špatné, udělat zítra on-line ples. My se ale nevzdáváme. Příští pátek 20. března se už situace i lidé snad trochu uklidní a my se na to s obrovskou chutí a energií od 20.00 vrhneme.
Hosté zůstávají a my jen budeme muset trochu více počítat členy Big’O’Bandu. Ale bude! A my se na on-line ples i na vás a zpětné reakce strašně těšíme.
Dámy a pánové, opravte si prosím termín ve vašich tanečních kalendářích na 20. 3. od 20.00 a sledujte Facebook, Instagram a YouTubeBig’O’Bandu. Těšte se!

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.