Prohlížíte: Inzerce

Inzerce
 | 874 přečtení 0

BANKA V NOVÝCH PROSTORÁCH

Turnovská pobočka známé UniCredit Bank působí na nové adrese. Namísto Skálovy ulice ji nově najdete na rohu Havlíčkova náměstí a ulice 5. května. „Chtěli jsme jít více naproti klientům, Skálova ulice je sice dobrá adresa, ale…

Inzerce
 | 605 přečtení 0

NOVÁ ELEKTROKOLA Z RÁJE

Po vydařené zimní sezoně tu máme opět tu letní a všichni se už těšíme na kolo. U každého správného sportovce by měla sezona začít v servisu.

Inzerce
 | 1 980 přečtení 0

NOVINKY V OČNÍ ORDINACI NA FRÝDŠTEJNĚ

V soutěži Ordinace roku České republiky se v průběžném hodnocení držíme na 2. místě z 3 266 hodnocených ordinací! Pokud jste s naší ordinací spokojeni a fandíte nám, můžete nám také dát svůj hlas. Pomůžete nám tím získat ještě lepší vybavení ordinace a zkvalitnit péči o Váš zrak. Hlasovat v anketě může každý, nejenom naši pacienti. Jak hlasovat najdete na www.ocni-frydstejn.cz.

Inzerce
 | 1 254 přečtení 0

DVEŘE TISKÁRNY DOKOŘÁN

Ve středu 25. ledna se otevřely prostory turnovské Tiskárny Apromotion, sídlící v ulici A. Dvořáka v lokalitě U Raka. Návštěvníci obdivovali nejen 13 strojů na tisk a výrobu reklamy, ale navíc přímo před jejich očima vypálil laser do propisky text na jejich přání. V rámci Dne otevřených dveří Tiskárny Apromotion probíhala také lákavá akce s titulem „50% sleva na vše”. Co znamená to „vše”, jsme se zeptali Adama Bartoně, manažera tiskárny:

Inzerce
 | 3 095 přečtení 0

NOVÁ LÉKÁRNA V TURNOVĚ

V prosinci letošního roku otevře Lékárna Pod Radnicí s. r. o. svou další pobočku, Lékárnu U Terminálu. Nová lékárna je umístěna u dopravního terminálu u nádraží, v domě bývalého oděvního družstva Sněžka, na adrese U Nádraží 1295. Bude otevřena každý všední den od 7.30 do 17.00 hodin bez polední pauzy. Významným benefitem je zde bezbariérový přístup a možnost parkování bezprostředně u budovy. Další výhodou je i výborná dostupnost autobusem nebo vlakem. Pro zákazníky, kteří nemají možnost vlastní dopravy, zajišťujeme ze všech poboček bezplatný rozvoz inkontinentních pomůcek.

Inzerce
 | 374 přečtení 0

JAK NEJLÉPE ZABEZPEČIT SVÉ JÍZDNÍ KOLO ČI ELEKTROKOLO NA ZIMU?

Cyklistická sezona dospěla do svého závěru a svědomití uživatelé řeší, jak své kolo uskladnit na zimu a co nejlépe jej připravit na příští sezonu. Někteří standardně využívají posezonní klid v servisech a své kolo svěří do odborné péče, což je doporučováno hlavně v případě elektrokola. Jiní svůj stroj zazimují svépomocí. A máme i rady pro ty, kteří vše uskutečňují sami.

Inzerce
 | 1 092 přečtení 0

CAMBRIDGE ENGLISH – MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKY V TURNOVĚ

„V roce 2013 mě oslovilo Evropské centrum jazykových zkoušek s nabídkou spolupráce, nejspíš proto, že Jazyková škola FAN je už od roku 2008 členem Asociace Cambridgeských škol v České republice. A samozřejmě máme dlouholetou zkušenost s přípravou na zkoušky, vždyť na poli jazykového vzdělávání působíme již 25 let. Asi to hlavní, co mě nakoplo a proč jsem do toho šla, byl výsledek celorepublikového průzkumu, který k mému překvapení ukázal, že právě náš region zaostává v počtu úspěšných držitelů certifikátů Cambridge English za celostátním průměrem,“ uvádí Eva Fričová z turnovské jazykové školy FAN. Zeptali jsme se jí:

Inzerce
 | 997 přečtení 0

DIVIZE PLASTOVÝCH OKEN TURNOV – VESECKO (MSV Liberec s. r. o.)

MSV Liberec je ryze českou stabilní firmou, která je na českém trhu již od roku 1994. V roce 2010 rozšířila svůj výrobní sortiment o výrobu plastových a hliníkových oken a dveří. Divize výplní stavebních otvorů se specializuje na projekci, výrobu, montáž a servis oken a dveří apod. včetně příslušenství. Zajistíme kompletní dodávku PLASTOVÝCH výplní otvorů (na klíč) z kvalitních německých profilů REHAU, s kováním ROTO NT a povrchovou úpravou ROTOSIL NANO pro vyšší odolnost povrchové úpravy.

Inzerce
 | 631 přečtení 0

PŮJČTE SI ELEKTROKOLO NA VÍKEND A VYZKOUŠEJTE, JESTLI VÁM SEDNE!

Obliba elektrokol neustále vzrůstá, proto se nelze divit, že do tohoto odvětví vstupuje stále více  menších i větších firem. Po počátečních potížích se již podařilo odstranit technické problémy a zredukovat pohonné jednotky tak,  aby ovládání bylo jednoduché i pro starší generaci lidí, kteří nezvládají složité computery a techniku blížící se počítačům. Mimo jiné se podařilo i vybudovat síť servisních míst, kde si můžete nechat své kolo opravit, případně připravit na příští sezonu. To, že v Rovensku pod Troskami sídlí firma, kde si lze elektrokolo zakoupit, případně nechat opravit vlastní kolo, nebo nechat své kolo vybavit elektro nebo spalovacím motorem, už většina lidí ví. Ale zatím se neví, že ve  firmě Cyklo Šonský si je možné za určitých podmínek kolo zapůjčit k vyzkoušení, a to i na celý víkend!

1 2 3 5