POSLEDNÍ PONORKOVÁ SLUŽBA NA ARO

0

Středisko pro volný čas dětí a mládeže – Žlutá ponorka. Stejně jako všechna další zařízení tohoto typu je nyní i to turnovské z důvodu pandemie koronaviru uzavřené. Když nemůžeme být s dětmi, tak pomůžeme, kde je to potřeba, řekli si kapitán Žluté ponorky Tomáš Zakouřil a další dva pracovníci střediska Jindřich Kořínek (na titulní snímku uprostřed) a Jan Kovář… Tyto řádky jsme na TvA uvedli v polovině února (ZDE). Dnes jsme do redakce obdrželi nezávisle na sobě dva příspěvky, které vystihují jeden z pozitivních dopadů pandemie koronaviru – chuť pomáhat!

POSLEDNÍ PONORKOVÁ SLUŽBA NA ARO
Ve čtvrtek 29. dubna proběhla poslední služba „důstojníků ze Žluté ponorky“ na oddělení ARO v turnovské nemocnici. Od února do dubna odsloužila mužská část posádky celkem 416,5 hodin.
Děkujeme tímto celému oddělení za vřelé přijetí do kolektivu i neskutečnou profesionální a obětavou práci, kterou děláte pro ty, kteří to nejvíce potřebují. Přejeme vám, ať máte na oddělení co nejméně pacientů a stejně optimismu jako nyní.
Za Žlutou ponorku Tomáš Zakouřil, Jan Kovář a Jindřich Kořínek

Uprostřed Jan Kovář…

PODĚKOVÁNÍ Z ARO
Rádi bychom poděkovali a smekli pomyslný klobouk zaměstnancům Střediska pro volný čas dětí a mládeže Žlutá ponorka v Turnově, jmenovitě Tomášovi, Jindrovi a Honzovi, kteří se ujali úkolu sanitáře v období jarního covidu. S velkým nasazením se učili nové věci, které ke své profesi nikdy nepotřebovali. Jejich přístup k pacientům i k nám zasluhuje respekt a chválu. Všem se nám s vámi pracovalo dobře. Děkujeme!
Sestry a lékaři oddělení ARO, Nemocnice Turnov

I Tomáš Zakouřil má společný snímek z poslední směny na ARO…

Související články (celkem 223)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.