Prohlížíte: Zápisník

Zápisník
 | 2 089 přečtení 0

TVA ČÍSLO 11/2017 (FLIPBOOK)

V rozšířeném vydání novin čtenáři najdou ohlédnutí za akcí v Kacanovech (Tibet), novinky z turnovské nemocnice, informace o aktuálním dění v turnovské „hotelovce“, zprávu o nové adrese turnovské pobočky Uni Credit Bank…

Zápisník
 | 3 165 přečtení 2

TVA ČÍSLO 10/2017 (FLIPBOOK)

Návštěva prezidenta republiky, dva návrhy na dostavbu turnovského divadla od renomovaných architektů, záznam jednání turnovských zastupitelů, pozvánka na akce v ZŠ Skálova, ohlédnutí za výročím konce II. světové války

Zápisník
 | 2 571 přečtení 0

TVA ČÍSLO 7/2017 (FLIPBOOK)

Padl další historický mezník – tým turnovských volejbalistů vyhrál 1. ligu a čeká ho baráž o extraligu! Jak se tzv. pamlsková vyhláška projevila v turnovských školách?

Zápisník
 | 2 456 přečtení 0

NA SLOVÍČKO S MINISTRYNÍ

Jen na několik desítek minut při cestě z Prahy do Liberce se v Turnově v minulém týdnu zastavila ministryně práce a sociálních věcí ČR a také místopředsedkyně ČSSD Michaela Marksová.

Zápisník
 | 3 610 přečtení 0

NA „DÍVČAJDĚ“ HOŘELO

Aktualizováno Dnes v 10.57 hodin byl hasičům ohlášen požár ve výukové školní kuchyňce v ZŠ Turnov, v ulici 28. října. U události zasahovali profesionální hasiči z Turnova a jejich dobrovolní kolegové z Turnova, Karlovic, Všeně. Požár vznikl ve 3. nadzemním podlaží, evakuace žáků z části školy byla provedena ještě před příjezdem hasičů. Celkem bylo evakuováno 290 dětí a 13 dospělých. Nikdo nebyl zraněn ani se nenadýchal kouře. Za příčinou požáru je vznícený tuk v hrnci, oheň zasáhl sporák s digestoří a několik skříní kuchyně, zplodiny hoření poškodily výmalbu.

1 2 3 236