ČERVNOVÉ KULTURNÍ POZVÁNKY

0

Servis je průběžně aktualizován Nabídka předprázdninového měsíce je tradičně velmi bohatá. Za pozornost stojí akce typu Bouda na ulici nebo hudební festival pro celou rodinu Maloskalská noc. Svoji práci v několika koncertech a vystoupeních zrekapituluje také místní základní umělecká škola, v muzeu otevřou exotickou výstavu, u Zrcadlové kozy bude další Kozafest, v Pivovaru Rohozec proběhnou v pořadí sedmnácté slavnosti piva Skalák, koná se tradiční festival vážné hudby Dvořákův Turnov a Sychrov. V Tatobitech slaví 500 let obce! A potom jsou tu již akce uvozující léto a prázdniny…

CENTRUM PRO RODINU NÁRUČ, o. s., Skálova 540, Turnov; www.naruc.cz, naruc.turnov@seznam.cz, tel. 775 964 314. Vybíráme z červnové nabídky:
* Středa 4. června od 9.00 hodin: TĚHOTENSTVÍ, PŘÍPRAVA K PORODU, LAKTAČNÍ PORADNA, RANÁ PÉČE. Odborná poradna. Od 10.00 hodin beseda s odborníkem – AKTIVNÍ NÁVRAT NA TRH PRÁCE po rodičovské dovolené.
* Pátek 13. června od 10.00 hodin: PRVNÍ POMOC BYLINKAMI. Beseda s Mgr. Jitkou Šťastnou.
* Pátek 20. června od 10.00 hodin: JAK ZACHÁZET S TEMPERAMENTEM DÍTĚTE. Beseda s waldorfskou pedagožkou Hanou Hajnovou.

NOVÁ NADĚJE, o. s. – Rodinné centrum Bouda, ul. 28. října 543, Turnov
Více informací: www.thebouda.cz, info@thebouda.cz, Tereza Marková – tel. 776 756 223, Jitka Bártová – tel. 604 317 507. Vybíráme z červnové nabídky:
* Pondělí 12. května od 16.30 hodin: MAMI, PROSÍM TĚ! Pokračování besedy, tentokrát o vzájemném
vztahu matky a dospívající a dospělé dcery. Lektorka Jolana Krásná. Vstupné 30 Kč, s hlídáním 60 Kč.
* Klub pro rodiče s dětmi BOUDIČKA. Klub je otevřen každé pondělí od 9.00 do 11.00 a ve středu od 9.00 do 12.00 hodin.
* Anglická konverzace s rodilými mluvčími. Koná se každé úterý od 18.00 do 19.30 hodin.
* Volnočasový Klub 13. Klub pro holky a kluky ve věku 7–15 let. Otevřen každý čtvrtek od 13.00 do 15.00.

Nabídka na jednotlivé dny:

Sobota 31. května
* Synagoga Turnov: KONCERT KAPELY SCHIMMERLE
. Klezmer – hudba východoevropských Židů. Začátek v 18.00 hodin.
* DRAHÝ KÁMEN – TURNOV 2014. Tradiční prodejní výstava drahých kamenů, minerálů, šperků a fosílií. Každoroční setkání sběratelů, brusičů a prodejců drahých kamenů. Akce probíhá v prostorách ZŠ ve Skálově ulici od 9.00 do 15.00 hodin. Vstupné dobrovolné, více na www.DraheKameny.cz.

Sobota 31. května a neděle 1. června
* STAROČESKÉ ŘEMESLNICKÉ TRHY TURNOV 2014 – XX. ročník
. Tradiční setkání řemeslníků z celé republiky doplněné kulturním programem. Více v samostatném článku.
* HRAD ROTŠTEJN: PLYŠOVÉ ŠTĚSTÍČKO. Výstava plyšových medvědů a medvídků ze soukromé sbírky Barunky Jaburkové. Na první výstavě bylo 48 medvídků, v loňském roce se jich představilo 64 a do ukončení výstavy se sbírka rozrostla na 90 plyšových brumlíků.  V letošním roce na vás čeká více jak 150 medvědů a medvídků, nejstarší je z roku 1941. Každý medvídek má své jméno a svůj příběh. Chybět nebude ani medvěd Hugo a štáb projektu  Hugo  na cestách. Pro sběratele je připraveno sběratelské razítko. Pro děti  jsou připraveny malé medvědí omalovánky. Hrad Rotštejn, otevřeno po oba dny od 10.00 do 16.00 hodin. V případě deštivého počasí se výstava koná v obecním úřadě v Klokočí pod hradem.

Sobota 31. května
* NARUBY BAND
, koncert oblíbené kapely, Rovensko p. Tr. – fotbalové hřiště, začátek ve 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Úterý 3. června a středa 4. června
* ZÁVĚREČNÉ KONCERTY žáků ZUŠ TURNOV. Městské divadlo, začátky vždy v 18.00 hodin, vstupné 50 Kč, žáci školy zdarma.

Čtvrtek 5. června
* SYNAGOGA TURNOV
zve na absolventský koncert studentů Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze, který se koná od 17.00 hodin.
* VEČER NA SBOŘE: UTAJENÉ ŽIVOTY SLAVNÝCH ČEŠEK. Autorský literární večer s mladou spisovatelkou Martinou Bittnerovou (kmotrou knihovny), při kterém bude uvedena její nová kniha, která je zajímavým výletem do světa historie literatury. Hudební doprovod Hana Pernicová. Dům na Sboře ve Skálově ulici, začátek v 19.00 hodin.

Pátek 6. června
* „PÁNOVÉ, KONČÍME
“ aneb závěr jazzové sezony 2014. Představí se: Lédl Jazz Q, Duo Dim, Kařena a její dědové, Meckie Messer Band, Petr Janovec Band. Atrium Muzea Českého ráje Turnov, začátek v 19.00 hodin, vstupné 100 Kč.
* BIG FISH GONE. Koncert turnovské kapely žánrově se hlásící k odkazu grunge. KC Turnov – restaurace. Začátek ve 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Pátek 6. a sobota 7. června
n201406051918_vakci_106_014_akcecerven* SVIJANSKÝ ÚJEZD
: Již 13. ročník největšího setkání vozů Fiat 500, 600 a 850 ve střední Evropě proběhne ve Svijanském Újezdu u Turnova. Zahájení srazu v pátek po 18. hodině. Večerní program: soutěže, disco, noční stezka odvahy. Sobotní dopoledne bude věnováno opět soutěžím a prohlídce vozů. Ve 12.30 hodin odstartuje spanilá jízda Českým rájem s kolonou čítající asi 70 vozů. Po návratu do areálu se od 15.00 uskuteční závod do vrchu. Připravena bude i burza náhradních dílů či dobré jídlo a pití. Sobotní večerní nabídne rockovou kapelu Realita Rock. Více na www.f600club.cz.

Sobota 7. června
* MALOSKALSKÁ NOC
. Rodinný hudební festival. Více v samostatném článku – ZDE.
n201406052020_vakci_112_014_akcecerven* III. ROČNÍK FESTIVALU BEZ PLOTŮ V KUROVODICÍCH. Sdružení Radosti z Kacanov spolu se zaměstnanci Domova Pod Skalami Kurovodice a o. s. Život naplno navazují na minulé ročníky hudebně-divadelního festivalu Bez plotů. Pořadatelé věří, že jedinečná atmosféra kouzelného prostředí areálu pod Drábskými světničkami přiláká všechny, kteří chtějí strávit další přínosný den. Připraven je tradičně bohatý kulturní program: divadelní představení ochotnického spolku Jirásek z Olešnice, Duo Rambajs a soubor Podskalák klientů z Kurovodic, hudební vystoupení kapel Tres Udos, Ovčie Kiahne, RozumBrothers, Barel Battery, Funny Grass, Waldovy Matušky, Pipiny Pičo Live Band a konečně znovu také skupiny Vltava. Program je koncipován pro účast rodin s dětmi a lidí všech věkových vrstev. Výnos z festivalu poslouží potřebám klientů Domova Pod Skalami a pořadatelé věří, že akce přispěje zejména k dalšímu propojení života lidí žijících v Domově a široké veřejnosti.
n201406051918_vakci_107_014_akcecerven* BOUDA NA ULICI 2014. Turnovský městský park za letním kinem od 14.00 do 18.00 hodin. Připravena bude padesátka dovednostních, vzdělávacích a zábavních atrakcí pro nejmenší, mládež, rodiče i seniory. Vedle již tradičně oblíbené pěny, výtvarného řádění, tažení automobilu na laně, aktivního centra Disney, obří skluzavky, airsoftu či bednolezení se můžete těšit i na nové překvapivé atrakce, poprvé budete moci vyzkoušet obří nafukovací centrum Bootcamp. Bouda na ulici se více a více stává místem pro setkání celých rodin, starých přátel či vybití energie pro mladé. Toto vše je možné za rozvíjející se spolupráce s množstvím partnerů a sponzorů, jako jsou Jednota bratrská, Nová naděje, o. s.,  Junák – středisko Štika Turnov, Žlutá ponorka, městská policie, Policie ČR, město Turnov, Liberecký kraj, KCT, firma Zikuda a mnozí další. Vstup je zdarma. Na místě bude možnost občerstvení. Akce se koná za každého počasí.
* FESTIVAL DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV, zahájení festivalu 7. června – zámecká kaple na zámku Sychrov od 16.00 hodin. Vystoupí Aleš Bárta (varhany), Karolína Janů (zpěv). Pietní vzpomínka u pamětní desky Antonína Dvořáka na nádvoří proběhne po skončení zahajovacího koncertu asi v 17.00 hodin, účinkuje Pěvecký sbor Antonín Dvořák Turnov a hosté.

Neděle 8. června
* POHÁDKOVÉ KNÍŽKY PRO DĚTI
. Akce vznikla jako součást programu „Pohádkový Valdštejn pro děti“ – připraveny budou hrátky a soutěže s knížkami, čtení pohádek, ukázka nových knížek pro děti a rodiče… Spolupořádáno s Rodinným centrem Náruč. Prostory hradu Valdštejna od 11.00 hodin.

Pondělí 9. června
* ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ PĚVECKÝCH SBORŮ
– představí se všechny tři pěvecké sbory ZUŠky Turnov: KARMÍNEK pod vedením Jindřicha Bady, TURNOVÁČEK pod vedením Daniely Nechutné a Ladislavy Grundové a CARMINA pod vedením Martina Hyblera. Sál SUPŠ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin, vstupné 50 Kč, žáci školy zdarma.

Úterý 10. června
* ČAROVÁNÍ S TEXTILEM
. Výtvarná tvůrčí dílna pro veřejnost bude věnována technikám zdobení textilu (oděvy, oděvní doplňky, dekorační textil). Děti zdarma, dospělí 50 Kč. Dvorek a zahrada Žluté ponorky od 14.00 do 18.00 hodin.
* HRDÝ BUDŽES. Legendární představení Báry Hrzánové. KC Střelnice, začátek v 19.30 hodin (představení je vyprodáno).

Čtvrtek 12. června
n201406011327_vakci_104_014_mcr* V SRDCI HEDVÁBNÉ STEZKY A MUZEJNÍ NOC.
Turnovské muzeum Českého ráje představí unikátní výstavu uspořádanou ze sbírek Národního muzea – Náprstkova muzea asijských, afrických a amerických kultur v Praze.
Ze zajímavých exponátů můžeme zmínit například výšivky, součásti oděvu, modlitební koberečky a další textilie typu suzani a ikaty, vlněné koberce nebo šperky kočovných Turkmenů. Návštěvníky zcela jistě zaujme originální kočovnická jurta, která bude instalována přímo v prostorách galerie. Výstava „V srdci Hedvábné stezky“ bude v galerii muzea k vidění až do 18. ledna 2015. Zahájení v 16.30 hodin.
MUZEJNÍ NOC 2014. Vernisáž výstavy plynule přejde v Muzejní noc, která bude letos tematicky věnována právě zahájené výstavě. Návštěvníci se mohou těšit na komentované prohlídky od autorů výstavy, dále na orientální tance a zpěv, ale také na ochutnávku kávy se špetkou kardamomu a na mongolský slaný čaj.

Pátek 13. června
* ROHÁČI
. Vznik této folkové skupiny se datuje od jara roku 1975, jedna ze stálic tohoto žánru u nás. KC Střelnice, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 130 Kč.

Sobota 14. června
n201406051919_vakci_108_014_akcecerven* KOZAFEST 2014
. Hudební přehlídka v areálu Zrcadlové kozy. Začátek ve 13.00 hodin, vstup volný. Vystoupí kapely: Silent Session, All Friends Dead, Snap Call, Capture or Kill, Panychyda, Hallodrn, Rain, Red Baron Band, Black Bull, Piranha ad.
* JAHODOVÝ DEN v areálu Šťastné země v Radvánovicích. Soutěže pro celou rodinu, ochutnávka a prodej jahod…

Neděle 15. června
* HRAD VALDŠTEJN
: Varhanní koncert. Účinkují žáci Zdeňky Nečesané – Jiří Malý, David Coufal. Začátek ve 14.00 hodin.

Úterý 17. června
* DEN ČTENÁŘŮ NA HRADĚ
. Tradiční akce na závěr školního roku je věnována nejlepším účastníkům projektů výchovy ke čtenářství a nejlepším čtenářům dětských oddělení knihoven v Libereckém kraji. Doprovodný kulturní program navštíví Martin Petiška, syn spisovatele Eduarda Petišky. Hradní kaple a další prostory hradu Valdštejn od 10.30 hodin.
* TRABANTEM JIŽNÍ AMERIKOU. Za čtyři měsíce projeli se dvěma trabanty, maličkým polským fiatem a Jawou 250 celou jižní Ameriku od Guyany až po nejjižnější místo Ameriky dosažitelné autem. Pět Čechů, dva Poláci a jeden Slovák… Letní kino, začátek ve 22.00 hodin, vstupné 70 Kč.

Středa 18. června
* ŽLUTÁ PONORKA OPEN
– rodinné odpoledne. V zahradě a dalších prostorách Žluté ponorky v Husově ulici vás čeká řada atrakcí, grilování, skákací hrad, workshopy, ukázky z činnosti kroužků, ale i prohlídka nově zrekonstruovaných částí budovy. K vidění budou ukázky práce českých a německých dětí vytvořené v rámci projektu: Společně k přírodním vědám. Začátek ve 13.00 hodin, kolaudační přípitek za přítomnosti zástupců města v 15.00 hodin.
* ZAHRADNÍ RESTAURACE BBEJBY v Žižkově ulici: Od 17.00 hodin pohádka pro děti. Hrají Čmukaři – „Jak se víla…“.
n201406051919_vakci_109_014_akcecerven* FESTIVAL DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV, interpretační hudební dílna mladých (13. ročník): Slavnostní zahajovací koncert. Vystoupí Slávka Vernerová-Pěchočová, Leoš Čepický a Marie Jirásková. Městské divadlo, začátek v 19.00 hodin, vstupné 100 Kč.

Čtvrtek 19. června
* TURNOV DNEŠNÍCH DNŮ OČIMA STAROSTY
. Setkání se starostou města Turnova Ing. Tomášem Hockem se koná pro obyvatele penzionu Výšinka a další zájemce z řad veřejnosti od 14.00 hodin. Pořad bude ve stejnou dobu zopakován v pondělí 23. června v penzionu v Žižkově ulici a ve středu 25. června v klubovně DD Pohoda.
* STAŘÍ PŘÁTELÉ /OLD FRIENDS. Mezinárodní šperkařské sympozium v Turnově se ve dnech 19. až 27. června 2014 uskuteční již po třiadvacáté, přičemž současně oslaví 30 let svého trvání (první bylo uspořádáno v r. 1984). K tomuto sympoziu bude uspořádaná retrospektivní výstava, která bude zahájena ve čtvrtek 19. června od 16.30 hod. ve výstavním sále muzea a potrvá do 27. července.
* MINIDIVADELNÍ PIDIPIKNIK. Základní umělecká škola Turnov pořádá 5. ročník minidivadelní přehlídky – závěrečná vystoupení všech tříd dramatického oboru. Atrium Muzea Českého ráje v Turnově (v případě trvalého deště se akce koná v sále ZUŠ). Začátek v 18.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Pátek 20. června
* FESTIVAL DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV
, interpretační hudební dílna mladých: Festivalový koncert: Václav Hudeček – housle, Slávka Vernerová-Pěchočová – klavír. Městské divadlo, začátek v 19.00 hodin, vstupné 140 Kč.
* SOUNDFALL. Kapela turnovských hudebníků, která staví vlastní tvorbu na blues-rockovém základě s mnoha žánrovými přesahy. KC Turnov – restaurace, začátek ve 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Pátek 20. až neděle 22. června
* SJEZD RODÁKŮ A PŘÁTEL TATOBIT (500 LET OBCE, 1514 – 2014).
n201406051919_vakci_111_014_akcecervenPátek 20. června:
V 17.00 začíná slavnostní mše v kostele sv. Vavřince, celebruje J. exc. Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický (ten v 16.00 uctí památku obětí 1. světové války u pomníku v obci). Ve 20.00 hodin začíná v KD divadelní představení Spolku divadelních ochotníků MÁJ 1867 Tatobity: V. K. Klicpera – Ženský boj.
Program na sobotu 21. června: Od 9.00 hodin koncertuje v KD dechová hudba Táboranka. V 10.00 hodin se zde uskuteční sváteční setkání občanů, rodáků a přátel obce – slavnostní projev starostky obce, v kulturním programu vystoupí děti místní základní školy. Semilské komorní trio s hosty uzavře sváteční dopoledne. Od 15.00 hodin proběhne pietní shromáždění u pomníku obětí 1. světové války. Čestnou stráž provede tradiční historická jednotka c. k. 73. pěšího pluku ze Železnice u Jičína. V 16.00 hodin začíná program u Tatobitské lípy – ocenění památečního stromu tradičním shromážděním, které se zde konalo při radostech i úzkostech obce i národa. Vystoupení Bedřicha Ludvíka, křest knihy „TATOBITY“, dívčí pěvecký sbor ZUŠ z Tanvaldu. Ve 20.00 hodin začíná v KD hudební zábava, účinkuje Stop Time Band z Hradce Králové.
Program v neděli 22. června začíná v 10.00 hodin slavnostní mší v kostele sv. Vavřince. Celebruje děkan semilské farnosti p. Jaroslav Gajdošík. Ve 12.00 zde začíná setkání s varhaníkem Radkem Rejškem od Loretánské kaple.

Sobota 21. června
n201406051919_vakci_110_014_akcecerven* XVII. SLAVNOSTI PIVA SKALÁK
. Areál Pivovaru Rohozec, začátek ve 13.00 hodin, vstup volný. Přivítá vás nově upravené nádvoří a spousta další novinek. V doprovodném programu vystoupí kapely Portless, KPT, Heřmánek, Deathward, Těsně vedle a Soumrak Band. Akci ukončí velkolepý ohňostroj. K ochutnání bude 14 druhů piva. Zájemci mohou ve večerních hodinách využít odvoz autobusem do Turnova a směrem na Jablonec nad Nisou.
* FESTIVAL DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV, interpretační hudební dílna mladých: Závěrečný koncert. Účinkují frekventanti interpretační hudební dílny mladých 2014. Městské divadlo, začátek v 18.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* LETNÍ NOC VE VESCI. Hraje oblíbená kapela z Jižní Moravy – ŽÍZEŇ A HLAD. Akce se koná v areálu koupaliště ve Vesci pod Kozákovem od 20.00 hodin. Vstupné 90 Kč. V případě nepříznivého počasí se akce koná v místní sokolovně.

Neděle 22. června
* HRAD VALDŠTEJN
: Setkání s Albrechtem z Valdštejna. Vévoda seznámí návštěvníky se svým životem a dobou, ve které žil. Začátky ve 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00 hodin.

Pondělí 23. až pátek 27. června
* PODVEČERY V RYTMU IRSKÝCH TANCŮ VE ŽLUTÉ PONORCE
. Vždy od 17.00 do 19.00 hodin. Určeno pro straší 10 let, kteří si chtějí vyzkoušet tanec při krásné irské hudbě. Vhodné pro jednotlivce či páry. Páteční podvečer ve společnosti hudební skupiny ALASTAIR. Kurzovné 500 Kč, mládež 250 Kč, více informací na tel. 739 550 454 nebo www.keltskytygr.cz.

Úterý 24. června
* SYNAGOGA TURNOV
od 18.00 hodin pořádá koncert experimentální hudby inspirované vodou „Vody – Fugy – Vzruchy“. Hrají Jan Slavík (housle, amplifikovaná kytara), Krokodil (harmonium, syntezátor) a Luboš Fidler (roletofony, elektrická kytara). Vstupné 50 Kč. Koncem června se v synagoze konají absolventské koncerty hudebních oborů ZUŠ Turnov. Termíny budou upřesněny na webu www.synagoga-turnov.cz.

Středa 25. června
* KONCERT ABSOLVENTŮ 2014
. Na závěr školního roku ZUŠ uzavřou svá studia absolventi I. a II. stupně hudebního oboru na svém absolventském koncertě od 18.00 v koncertním sále školy.

Pátek 27. června
* FUNKIN‘ TURNOV
– 10. ročník. Letos se můžete těšit na ska&reggae v podání Fast Food Orchestra, jazzové zpěváky Skety, hip-hop s živou kapelou Honzy Peroutky. Nebude chybět ostřílená funková formace HitFakers, která pokřtí nové CD a také domácí Funk Corporation! Atrium Muzea Českého ráje v Turnově, začátek v 18.00 hodin. Cena vstupenek: 250 Kč dospělí (200 Kč v předprodeji), studenti mají slevu (předprodej v KCT a v infocentru). Více na www.funkinturnov.info.
n201406051918_vakci_105_014_akcecerven* SEJŠN NA ZAČÁTKU PRÁZDNIN. Hvězda večera – legendární skupina TĚLA z Liberce, dále vystoupí kapely ZABEAT! a BIGBÍTEK. Rovensko pod Troskami – fotbalové hřiště, začátek v 19.00 hodin, vstupné 140 Kč. Pořádá KAJA agency, v případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do sálu radnice.
* ZAHRADNÍ RESTAURACE BBEJBY v Žižkově ulici: Od 19.00 hodin zde zahrají WALDOVY MATUŠKY. Vstup volný.

Pátek 27. června až neděle 6. července
* HUDEBNÍ FESTIVAL a LETNÍ HUDEBNÍ KURZY B.MARTINŮ a L.JANÁČKA – TURNOV 2014.
24. ročník (v Turnově devátý) festivalu a letních interpretačních kurzů proběhne v Základní umělecké škole. Součástí kurzů jsou koncerty renomovaných umělců.

Sobota 28. června
* Místní výstava králíků a drůbeže spojená s prodejem kuřic. Pořádá ZO ČSCH  Turnov 1 v chovatelské hale u zastávky ČD Turnov město od 8.00 do 15.00 hodin. Občerstvení zajištěno. Bohatá tombola s živými zvířaty. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat.
* BURZA SBĚRATELŮ. KC Střelnice, foyer. Od 9.00 hodin.
* DLASKŮV STATEK V DOLÁNKÁCH: Svatodušní svátky – letnice – svátky her a zábav králů a královniček. Celodenní program (otevřeno od 9.00 hodin), v jeho rámci si návštěvníci připomenou lidové obyčeje, jako jsou honění a stínání krále, obchůzka tzv. královniček, stlaní svatojánské postýlky a pálení svatojánských ohňů. Letnice navazovaly na předkřesťanskou tradici oslav příchodu léta a kromě církevních oslav je provázely tanec, zpěv a bujaré hostiny. Se svatojánskou nocí se pojilo pálení ohňů zřejmě jako pozůstatek předkřesťanské tradice, sběr svatojánských bylin a stlaní svatojánské postýlky s nadílkou sladkostí pro děti. Samozřejmě kulturní program doplní také řemeslné dílny pro děti a jarmark.
Kulturní program:
10.00 hod. Mackie Messer Band
11.45 hod. Divadlo Krasohled z Prahy – „Příhody pejska Kubíka”
12.30 hod. Jizerka dětský folklórní soubor z Liberce – taneční pásmo
12.45 hod. Mackie Messer Band
13.30 hod. Hra na království (Královničky) – představení DFS Jizerka
14.00 hod. Divadlo Krasohled z Prahy – pohádka O Malence
15.00 hod. Mackie Messer Band
16.00 hod. Divadlo Krasohled z Prahy – pohádka Tři přání
17.00 hod. Mackie Messer Band
* OSLAVA ZAČÁTKU PRÁZDNIN VE ŠŤASTNÉ ZEMI – den plný her a soutěží. Koncert Dády Patrasové od 17.00 hodin!

Neděle 29. června
* VALDŠTEJNKA
– setkání s dechovkou. KC Střelnice, začátek v 15.00 hodin, vstupné 50 Kč, abonenti 30 Kč.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.