TURNOV MÁ NOVOU RESTAURACI S KVALITNÍM ZÁZEMÍM, KAM SE NEMUSÍTE BÁT POZVAT PŘÁTELE ČI ZDE USPOŘÁDAT PRESTIŽNÍ AKCI

0

Letošní letní sezona byla zatěžkávací zkouškou pro nový komplex restaurace Na Lukách za autobusovým nádražím v Turnově. Místní mohli sledovat náročnou postupnou rekonstrukci dříve nevyužívaného objektu, který se proměnil ve významné místo, kam můžete zajít na oběd či večeři, nebo tady strávit s dětmi a přáteli třeba i celý den.

Pro tuto restauraci je zásadní, že je přímo napojena na Měšťanský pivovar Turnov. Turnovské řemeslné pivo s nezaměnitelným logem „pětipiva“ je už delší dobu v regionu pojmem. Nyní se vše posunulo na další úroveň. Kromě bistra s občerstvením, u kterého rádi zaparkují cyklisté jedoucí po Greenway Jizera do Dolánek a na Malou Skálu, můžete před areálem nové Restaurace Na Lukách pohodlně zaparkovat auto, posedět pod venkovními velkoplošnými deštníky či na předzahrádce vlastní restaurace. A protože už tu máme podzim, můžete zajít dovnitř do útulného, přehledného, vzdušného, velkoryse řešeného prostoru s balkonem a dalším zázemím. Restaurace má kromě vlastního piva také své pekaře, řezníky či cukráře, takže vše, co zde dostanete, je tu přímo vyrobeno, a tedy opravdu čerstvé a kvalitní.
Restaurace se nachází v krásném a klidném údolí Jizery. Místo v sobě skrývá velký potenciál, služby a zázemí se tu budou v dalších letech postupně rozvíjet a do budoucna půjde o jedno z návštěvnicky vyhlášených míst v regionu, které bude lákat nejen turisty, ale hlavně místní obyvatele.
Restaurace Na Lukách v Turnově je otevřena od pondělí do čtvrtka a v neděli vždy od 11.00 do 23.00 hodin, v pátek a v sobotu od 11.00 do 24.00 hodin.

NAŠE FILOZOFIE
Naším cílem bylo vytvořit koncept moderních podniků pro současného hosta a zároveň zachovat prvky tradiční pivnice, kde si můžete vychutnat prémiovou značku z našeho minipivovaru. Abychom mohli stále kontrolovat jeho kvalitu, pivo čepujeme pouze u nás.
Naším cílem je vařit dobré, poctivé řemeslné pivo. I když při jeho výrobě využíváme moderní technologie, tak se stále držíme tradičních postupů řemeslné výroby.
Názvy piv jsou spojeny s městem Turnov, kterému se říká, že je srdcem Českého ráje. Městem protéká řeka Jizera, která teče kolem našeho pivovaru. Podzemní voda, která je základem našeho piva, vyvěrá v blízkosti Jizery.
Všechna Turnovská piva můžete ochutnat pouze v podnicích, kterým dohromady říkáme Turnovská pivnice. A to je také jeden z důvodů, proč je naše pivo unikátní a jedinečné.

RESTAURACE NA LUKÁCH NABÍZÍ:
– denní menu po celý týden,
– rychlou, profesionální obsluhu,
– gastroakce s nabídkou tematických menu,
– salonek s kapacitou 60 míst pro soukromé i podnikové oslavy,
– sál s kapacitou až 250 míst,
– sezení ve dvou podlažích propojených schodištěm a výtahem,
– ve venkovních prostorách zahradní restauraci s kapacitou 300 míst, letní scénu (pódium) pro pořádaní koncertů a další zázemí,
– rozlehlé parkoviště zdarma.

Bonus:
* TURNOVSKÁ KARTA – benefit, který chutná!
Karta pro nabití libovolné hodnoty, kterou lze využít v celé síti restaurací Turnovská pivnice. Zákazník při nabití získá bonus.

 


SÍŤ RESTAURACÍ TURNOVSKÁ PIVNICE:

Na Lukách v Turnově – vlajková loď
U Prince, náměstí Českého ráje v Turnově
Bistro U Pivovaru Na Lukách v Turnově
Nad Jezerem, Staré Splavy
Waltrovka, Praha 5
Brumlovka, Praha 4
Vršovice, Praha 10 – Vršovice
Automat Aviatica, Praha 5
Obří sud Javorník, Dlouhý Most
Obří sud Libverda, Lázně Libverda
Hospoda Příhrazy

Zajímáte se o další podrobnosti, nabídku jídel, piva Turnov a dalších nápojů? Vše najdete na: https://turnovskapivnice.cz.
(PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.