PRIMÁŘ TOMÁŠEK SE LOUČÍ; V OBORU ZŮSTÁVÁ

0

V souvislosti s informacemi v rozhovoru s ředitelem Krajské nemocnice Liberec (ZDE) poskytl končící dlouholetý primář interního oddělení turnovské Panochovy nemocnice Jiří Tomášek redakci TvA své soukromé prohlášení s prosbou o zveřejnění, což rádi plníme.

Milí přátelé z Turnova i okolí,
chtěl bych touto cestou poděkovat všem kolegům za spolupráci a s vámi se všemi rozloučit v souvislosti s ukončením své práce v turnovské nemocnici k 31. říjnu 2017. Neříká se mně to lehce po 33 letech práce lékaře a 22 letech práce primáře interního oddělení. Bohužel, nemoci a starosti v rodině a v neposlední řadě i pocit únavy z dlouholeté zodpovědné práce mě dovedly k rozhodnutí tuto misi ukončit.

Neodcházím z turnovské nemocnice rád, ani neodcházím za lepším, ale jen potřebuji zvolnit tempo a předat žezlo mladším lékařům, kteří přijdou po mně.

Věřím, že ve spolupráci z ředitelstvím KNL bude zajištěna návaznost činnosti interního oddělení tak, abyste všichni jako pacienti měli zajištěnou kompletní péči.

Budu rád, pokud bude i beze mne veškerý provoz oddělení bezproblémově běžet, a budu se snažit v tomto směru při předání funkce i v budoucnu maximálně pomoci.

Přeji vše svým následovníkům hodně úspěchů a vám všem, abyste se na interní oddělení turnovské nemocnice mohli při svých zdravotních problémech vždy spolehnout.

MUDr. Jiří Tomášek

Související články (celkem 120)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.