ŘEDITEL KNL LIBEREC VE FUNKCI ZŮSTÁVÁ

0

Vzhledem k informacím o situaci v rodině generálního ředitele Krajské nemocnice Liberec, a. s., MUDr. Luďka Nečesaného, která byla zveřejněna v médiích 9. ledna, se 10. ledna uskutečnila schůzka ředitele se statutární náměstkyní hejtmana LK Zuzanou Kocumovou. Kauza viz například ZDE.

„Po rozhovoru s generálním ředitelem vnímám z lidského pohledu jeho slova rozhořčení nad rozsudkem a snahu dokázat nevinu svého syna. Nicméně výsledkem společné diskuse je dohoda, že současná situace nebude mít vliv na výkon jeho funkce ředitele KNL. Na výše uvedený post byl pan Luděk Nečesaný vybrán na základě svých manažerských kvalit, které již během pěti měsíců svého působení prokázal. Dostatečným důkazem uvedeného je mimo jiné i fakt, že rozpočet KNL v době jeho nástupu byl v deficitu zhruba 80 milionů korun a do konce roku 2013 se podařilo hospodaření KNL finančně stabilizovat,“ uvedla Kocumová.

„V této chvíli jsme se s generálním ředitelem shodli, že bude ve své funkci nadále pokračovat,“ doplnila Zuzana Kocumová, statutární náměstkyně hejtmana, která za resort zdravotnictví zodpovídá.

Jiří Langer, tiskový mluvčí Libereckého kraje, jiri.langer@kraj-lbc.cz

Související články (celkem 120)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.