OD DUBNA FUNGUJE GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE V NEMOCNICI V NOVÉM REŽIMU

0

Krajská nemocnice Liberec převzala k 1. 1. 2014 Panochovu nemocnici Turnov a s tím i personální zajištění medicínských oborů, tedy včetně gynekologie. Bohužel v minulosti došlo k nešťastnému odchodu celého týmu primáře Mikla a v nemocnici zůstali jen dva lékaři na různý úvazek k zajištění provozu gynekologické ambulance a malého gynekologického oddělení.

KNL se bohužel nepodařilo najít kvalitní gynekology, kteří by byli ochotni zajistit obnovení provozu alespoň menší gynekologické operativy a sázka na MUDr. Lidáka byla jedinou možnou volbou, která se ale ukázala jako ne zcela šťastná, a to právě neochotou žen z oblasti Turnova zůstávat v naší gynekologické ambulanci registrované. Navíc MUDr. Lidák v březnu 2017 na krajském úřadu inicioval výběrové řízení na provoz gynekologické ambulance v Turnově, tedy chtěl sám odejít do soukromé praxe.

Vedení KNL se podařilo zajistit provozování gynekologické ambulance v prostorách turnovské nemocnice MUDr. Lebedovou, která dříve v turnovské nemocnici pracovala a po mateřské pracuje v boleslavské nemocnici. Od jejího nástupu k 1. květnu 2017 si vedení KNL slibuje postupně zase získávat důvěru žen z Turnovska k této gynekologické ambulanci.
Václav Řičář, tiskový mluvčí KNL, vaclav.ricar@nemlib.cz

Fungování gynekologické ambulance v turnovské nemocnici v dubnu: úterý 8.00 – 14.00 hodin (MUDr. Lebedová), středa a čtvrtek: 12.00 – 15.30 hodin (nebo dle potřeby) – lékaři z GPO v Liberci.
Květen: čtyři dny v týdnu MUDr. Lebedová, jeden den v týdnu lékaři z GPO v Liberci.

Související články (celkem 120)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.