NOVÝM ŘEDITELEM TURNOVSKÉ NEMOCNICE SE STAL OTAKAR ŠPETLÍK

0

Jak TvA potvrdila tisková mluvčí Krajské nemocnice Liberec Barbora Silná, včera proběhlo poslední kolo výběrového řízení na funkci ředitele nemocnice v Turnově. „Do výběrového řízení se přihlásilo celkem dvanáct zájemců, do užšího kola postoupili tři, z nichž jeden dobrovolně odstoupil. Ze dvou uchazečů byl jako nejvhodnější kandidát vybrán Otakar Špetlík,“ uvedla Barbora Silná. Bude se jednat o funkci výkonného technického ředitele, zdravotnický úsek i nadále zůstane pod vedením Martina Hrubého. Podle tiskové mluvčí pro Špetlíka byla u výběrové komise rozhodující dobrá znalost prostředí a vztahů v regionu Turnovska.

n201412100943_zap_417_2014_pntOtakara Špetlíka jsme se zeptali, jaká byla jeho motivace ucházet se o funkci ředitele turnovské nemocnice. „Byly to dvě věci. Když jsem skončil ve funkci místostarosty, tak jsem logicky přemýšlel, co dál. Druhou a zásadní motivací byla má podpora fúze turnovské a liberecké nemocnice. Byl jsem jako zastupitel vždy zastáncem sloučení nemocnic. Nesu za to svůj díl zodpovědnosti. Proto bych chtěl dokázat, že to pro Turnov byla a je dobrá věc,“ shrnul Špetlík.
Ten se funkce ujme na začátku ledna příštího roku, jak doplnil, jeden z jeho prvních kroků by měla být komunikace s místními praktickými lékaři, aby pro své pacienty více využívali právě domovskou nemocnici.

Související články (celkem 120)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.