PLES ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL OAHŠ TURNOV

0

Ples pořádá Spolek absolventů a přátel Obchodní akademie a Hotelové školy Turnov v sobotu 17. února 2018 od 20.00 hodin v Kulturním centru Střelnice v Turnově. Organizátoři pojali ples jako společenskou událost, na níž mohou absolventi nabídnout škole konkrétní spolupráci a pomoc s jejím restartem, potkat se s bývalými spolužáky, vidět se s bývalými i současnými učiteli.

V ceně vyššího vstupného je zahrnutý welcome drink, tradiční plesový program s hudbou renomovaného Orchestru Ladislava Bareše, včetně půlnočního překvapení. Ples moderuje tvář známá z televizní obrazovky – herec Miroslav Šimůnek. Připraveny jsou noční retro diskotéka a pohoštění v podobě teplého jídla a vína. To vše v ceně vstupného! Vstupenky jsou slosovatelné o zajímavé ceny.

Z výtěžku plesu chtějí zakladatelé spolku podporovat nejrůznější aktivity studentů, motivovat je k co nejlepším studijním výsledkům a připravovat akce a organizovat činnosti, které ve škole byly dříve běžné, zvyšovaly její prestiž a na jejichž financování nemá v současné době škola dostatek prostředků.
Před samotným plesem, v době od 17.00 do 18.00 hodin, bude možné navštívit a prohlédnout si prostory školy ve Zborovské ulici.

Předprodej vstupenek zajišťuje recepce Kulturního centra Střelnice a sekretariát OA, HŠ a SOŠ Turnov ve Zborovské ulici 519. Pojďte na ples a připojte se k lidem, kteří chtějí obnovit tradice kdysi známé a věhlasné turnovské školy a dále rozvíjet odkaz mecenáše B. J. Horáčka, z jehož prostředků byla v roce 2001 přeměněna chátrající kasárna na moderní školu!

Spolek absolventů a přátel školy: https://www.facebook.com/mameradioahs/
Podrobnosti k plesu: https://www.facebook.com/events/142267953103653/
Prohlídka školy: https://www.facebook.com/events/158065304827908/

Související články (celkem 73)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.