JAK TO ŽIJE NA „HOTELOVCE“ ZJISTÍTE VE STŘEDU

0

Ve středu 17. února se v budově Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov ve Zborovské ulici čp. 519 bude konat v době od 9.00 do 17.00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Seznámit se budete moci se zde vyučovanými obory obchodní akademie, cestovní ruch a hotelnictví. Zvlášť zváni jsou žáci posledních ročníků základních škol s rodiči. Podívat se do školy ale bude moci i kdokoli z veřejnosti.

V budově ve Zborovské ulici můžete navštívit školní jídelnu a restauraci, aulu, knihovnu, posilovnu, cvičnou kuchyni, kde pro vás připraví ukázku učebnic, informace o oboru, ukázku prostor, pečení moučníků, zdobení perníčků, ochutnávky studených předkrmů. Ve cvičné restauraci uvidíte ukázky slavnostní tabule, flambování palačinek spojené s ochutnávkou, vykrajování ovoce a zeleniny – carving ad. Podíváte se i do odborných učeben.

Týž den se ve druhé budově školy v Alešově ulici čp. 1723 (u nádraží) uskuteční od 10.00 do 16.00 hodin VALENTÝNSKÝ GASTRODEN. Žáci učebního oboru „Jemný mechanik (optik)“ budou tento den zájemcům čistit brýle a provádět drobné opravy.

Více informací o obou akcích na telefonním čísle 481 319 111 a www.ohsturnov.cz

Související články (celkem 73)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.