PODĚKOVÁNÍ KOLEGŮM Z OHS TURNOV

0

Vážené kolegyně a vážení kolegové, patnáct let jsem stála v čele největší střední školy v Turnově. Na absolventech této školy jsou velmi závislí zaměstnavatelé z celého našeho regionu. Poptávka je jak po absolventech strojírenských oborů, tak i po absolventech zaměřených na pohostinství a cestovní ruch. Vždy jsem se spolu s vámi snažila o co nejlepší spolupráci se zaměstnavateli v Turnově a v okolí. Díky tomu zaměstnavatelé ocenili naši školu 3. místem v celém Libereckém kraji jako „ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2016“. Poděkování za toto ocenění patří i Taťáně Kohoutové a učitelům odborného výcviku z odloučeného pracoviště ve Sklostroji Turnov, O. Velemu, J. Dědkovi, B. Hejdukovi a Ing. J. Kepkovi, stejně tak i mnohým učitelům.

Ve středu 1. března byla P. Tulpou, náměstkem hejtmana Libereckého kraje, do funkce ředitelky uvedena E. Antošová. Při této příležitosti P. Tulpa před všemi zaměstnanci školy pravil: „Děkuji ředitelce Lednejové za excelentní ekonomické výsledky a péči o budovu školy v Alešově ulici.“ Ráda bych zde uvedla, že výborné ekonomické výsledky školy jsou výsledkem celého týmu mých spolupracovníků, tj. perfektní práce paní D. Loudové, účetní školy, M. Beranové, hospodářky a Olgy Kobrové, mzdové účetní. Dále zde P. Tulpa uvedl, že naše škola má nejlepší výsledky v Libereckém kraji při hodnocení projektu „Centrum odborného vzdělávání Libereckého kraje“ a 24. května 2017 se dozvíme, zda bude tento projekt asi za 40 milionů korun podpořen ke spolufinancování z IROP,čímž bude výrazným způsobem zlepšena výuka strojírenských oborů v naší škole díky nejmodernějšímu vybavení učeben a dílen. Tento skvělý výsledek není jen mou zásluhou, ale jedná se zase o týmovou práci M. Beranové, J. Dědka a J. Barochovského a pracovníků Krajského úřadu Libereckého kraje.
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem učitelům a zaměstnancům školy, kteří dovedli ocenit výsledky mé práce. Jsem ráda, že jsem se o mnohé z vás vždy mohla opřít a že jste mne podporovali. Je důležité, aby si škola i nadále uchovala svoji úroveň a prosperitu.
Děkuji.
Ing. Milena Lednejová, Milena.Lednejova@ohsturnov.cz

Související články (celkem 73)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.