ADOLF BEZNOSKA: S KARLEM STANNEREM JSME SI PŘED 2. KOLEM SLÍBILI VZÁJEMNOU PODPORU

0

Zeptali jsme se kandidáta na senátora Adolfa Beznosky (ODS):* Předvolební kampaň se blíží ke konci, jaký z ní máte pocit?Jednoznačně dobrý. Vsadil jsem na dlouhodobou kontaktní kampaň, která byla zaměřena na osobní styk s lidmi. Pro svou kandidaturu jsem získal podporu  od desítek starostů a dalších osobností z celého regionu, potkal se osobně s tisícovkami lidí, našel nové přátele, poznal nová místa. Bylo to dlouhé, namáhavé, ale potřebné. Politici by neměli sedět v malostranských palácích, ale znát názory voličů. Jen tak jim mohou porozumět.

* Jak hodnotíte vaše protikandidáty? Jaké jsou vaše vztahy?
Hodnocení soupeřů není na mně, ale na voličích. S některými protikandidáty se znám osobně, s některými ne. Například naše vztahy s panem Stannerem (TOP 09) a Petrtýlem (ANO 2011) jsou férové. Již před volbami jsme se domluvili na případné podpoře do 2. kola senátních voleb. Naše chlapská dohoda je taková, že pokud postoupí do 2. kola pan Stanner, podpořím ho. Pokud postoupím do 2. kola já, podpoří Karel Stanner mě.
 
* A co levicoví kandidáti – pan Jermář, Jakubec z KSČM či Horák z NS-Lev21?
Tak tam žádná dohoda o vzájemné podpoře zatím není (smích), ale samozřejmě s panem Jermářem se známe. On se sice teď cítí dotčen, že jsem v kampani mluvil pravdu o jeho dobrých vztazích s panem Rathem, o jeho dlouholetém členství v KSČ či o tom, že v Senátu nehlasoval pro zrušení imunity, ale o tom je přece kampaň. Voliči mají znát pravdu. Když se ale potkáme, tak se nepereme, ani si nenadáváme (smích).
 
* Jaké trumfy jste si nechal do závěru kampaně?
Nenazýval bych to trumfy. Pokračuji v osobní kampani, kterou jsem ještě více zintenzivnil. Denně mě lidé mohou potkat v ulicích, kde se je snažím přesvědčit, že nejsem žádný suchar a nadutec, ale normální chlap. Věřím, že v kampani není nic lepšího, než osobní kontakt tváří v tvář.
 
* Jak lidé reagují, když vás potkají?
Až překvapivě pozitivně. Zřejmě jsou sami překvapeni, když např. ráno v 6.00 hodin kráčím turnovskou Nádražní ulicí, či přes náměstí a potkají mě tam, jak rozdávám své materiály. Oceňují, že se jim nevyhýbám, přestože se mnou samozřejmě ne vždy souhlasí.
 
* Co lidi podle vás nejvíce trápí? 
Nedůvěra v politiku obecně, korupce, obavy z budoucnosti. Pokud mám otázku vztáhnout na Turnovsko, tak je to budoucnost turnovské nemocnice či místní hotelovky. Některé ale vyděsil i fakt, že podle výzkumů vyhraje volby v Libereckém kraji KSČM.

www.adolfbeznoska.cz

Co nabízím?
Tvrdou práci pro volební obvod.
Od svého útlého mládí jsem zvyklý tvrdě pracovat. Ať již to bylo na hospodářství rodičů na středočeském venkově, při hokejových trénincích, při studiích, při své pedagogické kariéře, ať již na základní škole ve Březně nebo na Obchodní akademii v Mladé Boleslavi. Jsem zvyklý pracovat do poslední sekundy, nevypouštět nic před „koncem zápasu“, hrát týmově, ale i vzít na sebe odpovědnost. Svůj program mohu jednoduše shrnout do churchillovského „krev, pot a slzy“.
Slušnost a nezkorumpovanost
Za celý život jsem nic neukradl, nikoho nekorumpoval, ani se nenechal zkorumpovat. Zřejmě proto mám takřka doživotní hypotéku na náš rodinný domek. To není povzdechnutí, ale naopak oddechnutí. Raději budu mít hypotéku, než špatné svědomí, díky němuž nebudu moci usnout a ráno se nebudu moci podívat na sebe do zrcadla.
(Vybráno z volebního programu.)

Kde se na Turnovsku do voleb můžeme vidět?
Tým Adolfa Beznosky ve dnech těsně před volbami bude navštěvovat různá místa v regionu. Jde o kontaktní kampaň s občany, Adolf Beznoska se může neočekávaně objevit na turnovském náměstí stejně jako v nějaké obci v okolí. Při té příležitosti se můžete seznámit s jeho názory a zeptat se na cokoli…

(Zveřejněno v rámci předvolební inzerce)

Související články (celkem 16)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.