ZÁJEM O PŘÍRODNÍ BRUSLENÍ OPADÁ?

0

Bývaly v Turnově zimy, kdy se bruslaři na ledě ani jednou nesklouzli. A bývaly zimy, kdy byla ledová plocha s přírodním ledem k dispozici na sídlištích mezi paneláky, bruslilo se na hřišti v Daliměřicích, na házenkářském hřišti mezi mosty a i na Jizeře pod velkým mostem. Letošní závěr zimy s nočními teplotami atakujícími dvacítku vytvořil na rybnících a vodních plochách dostatečnou vrstvu ledu. Tak jak je to se zájmem o přírodní bruslení? Je, nebo už všichni bruslaři raději zamíří na „bezpečnou“ plochu se vším servisem na Zimním stadionu Ludvíka Koška?

Bruslařky na Velkém Písečáku

Bruslaře jsme zaznamenali na Velkém Písečáku v Příšovicích. Z podtroseckých rybníků bruslaři vyjeli na Věžák, na Rokytnickém rybníku po bruslích ani stopy. Bruslaři také zavítali na sedmihorský Bažantník u kempu. Kupodivu se nebruslilo u rybníků v Sekerkových Loučkách, zato nedaleký Roudný je docela vyhledávaný, hraje se tu i hokej. Kluci hráli hokej i na Jizeře v Malé Skále nedaleko Žluté plovárny (na titulním snímku).

Víc jsme při letmém průjezdu Turnovskem nezaznamenali, budeme rádi, když nějaký rybník či požární nádrž, kde se v těchto dnech bruslí, do seznamu přidáte!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.