ZÁJEM O PŘÍRODNÍ BRUSLENÍ OPADÁ?

0

Bývaly v Turnově zimy, kdy se bruslaři na ledě ani jednou nesklouzli. A bývaly zimy, kdy byla ledová plocha s přírodním ledem k dispozici na sídlištích mezi paneláky, bruslilo se na hřišti v Daliměřicích, na házenkářském hřišti mezi mosty a i na Jizeře pod velkým mostem. Letošní závěr zimy s nočními teplotami atakujícími dvacítku vytvořil na rybnících a vodních plochách dostatečnou vrstvu ledu. Tak jak je to se zájmem o přírodní bruslení? Je, nebo už všichni bruslaři raději zamíří na „bezpečnou“ plochu se vším servisem na Zimním stadionu Ludvíka Koška?

Bruslařky na Velkém Písečáku

Bruslaře jsme zaznamenali na Velkém Písečáku v Příšovicích. Z podtroseckých rybníků bruslaři vyjeli na Věžák, na Rokytnickém rybníku po bruslích ani stopy. Bruslaři také zavítali na sedmihorský Bažantník u kempu. Kupodivu se nebruslilo u rybníků v Sekerkových Loučkách, zato nedaleký Roudný je docela vyhledávaný, hraje se tu i hokej. Kluci hráli hokej i na Jizeře v Malé Skále nedaleko Žluté plovárny (na titulním snímku).

Víc jsme při letmém průjezdu Turnovskem nezaznamenali, budeme rádi, když nějaký rybník či požární nádrž, kde se v těchto dnech bruslí, do seznamu přidáte!

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.