ZADARMO NA LETOŠNÍ BENÁTSKOU!? JE TU JEŠTĚ JEDNA ŠANCE!

0

Lucie Luková z Paceřic, Vojtěch Chlum ze Semil a Luděk Pleštil z Vesce, to jsou výherci prvního kola soutěže (ZDE) o volné vstupenky na letošní hudební festival Benátská!, který se v libereckém Vesci uskuteční od 24. do 27. července (dva z výherců na snímku na turnovském nádraží). Jak známo, v minulosti se tento festival pod názvem Benátská noc konal v Malé Skále, jedná se o největší hudební festival v regionu. Prvního kola soutěže TvA se zúčastnilo 237 čtenářů, kteří v 99 procentech správně uvedli, že legendární hudebník Ivan Král na festival přijede z USA (ve Vesci se uskuteční jeho letošní jediný koncert v Česku!).

Prvních šest volných vstupenek, věnovaných pořadatelem Šimmi AG, jsme tedy rozdali, na další tři výherce čekají opět vždy dvě volné vstupenky. Tentokrát jsme udělali jednu výjimku:

DRUHÉ KOLO SOUTĚŽE TVA O VOLNÉ VSTUPENKY SE USKUTEČNÍ VÝHRADNĚ NA INTERNETU!
Nemusíte tedy výjimečně zatěžovat Českou poštu, ani putovat k sídlu redakce, můžete napsat správnou odpověď a poslat ji e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz
Známý muzikant Michal Hrůza letos na Benátskou! ze známých důvodů nepřijede. O to více mu budeme všichni držet palce, ať se uzdraví. Soutěžní otázka tedy zní: Je pravda, že s muzikou Michal Hrůza začínal v Turnově? Ano nebo ne?
Soutěžní e-mail (do „předmětu“ napište „Benátská 2014“) na výše uvedenou adresu posílejte do středy 23. července do 17.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Jména tří vylosovaných, kteří získají opět po dvou vstupenkách na celý festival, se ještě ten večer objeví na internetu TvA. Aktuální cena jedné vstupenky na celý festival je 1.350 Kč. (A na co se ještě můžete těšit? Od stejného pořadatele na volné vstupenky na koncert Blackmore´s Night 15. srpna na zámku Sychrov; soutěž bude vyhlášena začátkem srpna.)

BENÁTSKÁ! 2014
Festival Benátská!, který letos zkrátil název z původního jména Benátská noc, dává letos prostor také oslavám výročí předních českých a slovenských kapel. „Koncertně u nás oslaví výročí třiceti let slovenští hosté Tublatanka a Zóna A, Slobodná Európa zase pětadvacet let. Další vystupující Chinaski mají letos dvacetiny,“ vyjmenovává pořadatel festivalu Pavel Mikez. Zahraničním headlinerem budou finští HIM nebo legendární slovenská kapela Team. Z USA přijede legenda Ivan Král. Návštěvníci se budou moci těšit například na kapely Divokej Bill, Mandrage, Horkýže slíže, Mig 21, Tomáše Kluse, Mňágu a Žďorp, Krucipüsk, Viléma Čoka, Vypsanou fixu, Visací zámek a mnoho dalších. Podrobný program najdete na www.benatskanoc.cz, respektive www.benatska.cz, můžete se také podívat na facebookové stránky www.facebook.com/benatskanoc.cz

Novinek letošního ročníku je celá řada. Přímo ze sousedství areálu bude startovat vrtulník k vyhlídkovým letům. Nový je projekt „Liberecko na Benátské!“, který znamená nedělní vstup zdarma! V neděli se můžete těšit na regionální kapely, regionální výrobky, hudební dílny, hudební školy (například ZUŠ Turnov) a také na Petra Koláře a Čechomor! Liberecké městská hromadná doprava směrem k areálu festivalu jezdí zdarma, můžete tedy v klidu parkovat i ve městě, nebo přijet vlakem.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.