VZHŮRU NA BENÁTSKOU! VÍTĚZOVÉ DRUHÉHO KOLA SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Ano, Michal Hrůza s muzikou opravdu začínal v Turnově. Takto správě odpovědělo 287 čtenářů, kteří se zúčastnili druhého kola soutěže o volné vstupenky na největší hudební festival v našem regionu Benátskou! 2014. Zájem o toto kolo soutěže byl opravdu velký, tím, že jsme hlasování výjimečně umožnili přes internet, rozšířil se podstatně i okruh soutěžících. Kromě Turnovska svoji odpověď poslalo hodně lidí z Liberce a Jablonce, ale třeba i Stráže nad Nisou a Hrádku nad Nisou. Další maily byly odeslány z Prahy či Berouna. Nevzdálenější účastník byl z Moravských Bránic u Brna.

A kdo byl vylosován a podívá se na Benátskou! zadarmo? Vždy po dvou volných vstupenkách získaly: Karolína Mastníková z Turnova, ulice B. Smetany, Lenka Hejzdralová ze Žďáru u Mnichova Hradiště a Radka Čulíková z Mníšku u Liberce.

n201407241924_vakci_139_014_benatskaBENÁTSKÁ! 2014
Festival Benátská! začíná ve čtvrtek 24. července a potrvá do neděle 27. července. Představí se zde prakticky kompletní česká rocková špička, třeba Chinaski zde budou slavit dvacetiny. Zahraničním headlinerem budou finští HIM nebo legendární slovenská kapela Team s Palo Haberou. Z USA přijede legenda Ivan Král. Návštěvníci se budou moci těšit například na kapely Divokej Bill, Mandrage, Horkýže slíže, Mig 21, Tomáše Kluse, Mňágu a Žďorp, Krucipüsk, Viléma Čoka, Vypsanou fixu, Visací zámek a mnoho dalších. Podrobný program najdete na www.benatskanoc.cz, respektive www.benatska.cz, můžete se také podívat na facebookové stránky www.facebook.com/benatskanoc.cz

Nevyhráli jste? Nezoufejte, začátkem srpna bude vyhlášena soutěž o volné vstupenky na koncert Blackmore´s Night 15. srpna na zámku Sychrov!

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.