S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE (VÝSLEDKY ČTVRTÉHO KOLA SOUTĚŽE)

0

Tři megaakce v prázdninovém Turnovsku pořádá agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze. V pátek 3. července v zámeckém parku na Sychrově vystoupil legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore. Do Českého ráje přijel s kapelou Blackmore´s Night, která se věnuje renesanční a středověké hudbě. Koncert se uskutečnil v zámeckém parku a byl velkým zážitkem pro stovky diváků. Druhou TOP akcí je 24. ročník Folkové noci (17. – 18. července).

A konečně třetí prázdninovou TOP akcí je 17. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne jako každý rok poslední červencový víkend, tentokrát od pátku 24. do neděle 26. července v Malé Skále. Hlavní hvězdou letošního ročníku bude německá skupina GUANO APES, která chystá na toto léto světový comeback, v rámci něhož odehraje jen několik málo prestižních evropských festivalů. Návštěvníci se mohou těšit na bezmála 120 kapel, spoustu doprovodných akcí, tradiční neckyádu a fotbalový zápas rockerů.

Ve čtvrtém kole soutěže čtenáři odpovídali na otázku, který významný český malíř je spojen s Malou Skálou (Josef Jíra). Do redakce TvA dorazilo celkem 112 správných odpovědí na korespondenčních lístcích, pohlednicích, někteří svoji odpověď doručili osobně na kousku papíru.

 

Při losování se usmálo štěstí na (zleva): Lukáše Michetslägera (vyhrál vstupenku na Benátskou noc – na snímku ho zastupuje maminka Milena), Lenku Hejzdralovou ze Soběslavic (vyhrála vstupenku na Benátskou noc), Jana Vondráčka z Ktové (vyhrál dvě vstupenky na Folkovou noc) a Bohumilu Křížovou z Malého Rohozce (vyhrála dvě vstupenky na Folkovou noc – na snímku ji zastupuje dcera Bohumila Mašková).


SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TVA

Chcete získat vstupenky nyní už pouze na Benátskou noc ZDARMA? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Kolikátý ročník Benátské noci se letos uskuteční a kdo bude hlavní letošní hvězdou?

Svoji výhradně písemnou odpověď doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 16. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na pět vylosovaných čtenářů z tohoto čísla TURNOVSKA V AKCI čeká vždy jedna vstupenka na celý festival Benátská noc.

 

Soutěž o volné vstupenky je ve svém posledním kole, soutěžní otázky i jména výherců jsou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA (noviny s touto otázkou vyšly 8. července), najdete je také vždy na tomto serveru. Cena vstupenky ve volném prodeji na celý festival Benátská noc je 1200 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.