BENÁTSKÁ! 2016 – NEJVĚTŠÍ HUDEBNÍ FESTIVAL V REGIONU. SOUTĚŽ O VSTUPENKY!

0

Od čtvrtka 28. do neděle 31. července proběhne již 24. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v republice – Benátská! Hlavní hvězdou tohoto ročníku bude živoucí legenda, zpěvák Tom Jones. Vystoupí v pátek 29. července na hlavním pódiu s programem největších hitů, které doplní skladbami z posledních tří alb. Mezi jeho největší hity, které zároveň zazní na Benátské!, patří Green Green Grass of Home, Sex Bomb, Mama Told Me Not To Come nebo You Can Leave Your Hat On. Bude se jednat o plnohodnotný koncert s devítičlennou doprovodnou kapelou i vokalistkami a jeho vystoupení je plánováno na zhruba 90 minut.

Kromě něho do Liberce mj. zavítá německý hardrockový a heavymetalový kytarista Michael Schenker, který přiveze hity Scorpions i UFO! – Ano, tento kytarista působil jak v legendárních Scorpions, tak v britské hardrockové legendě UFO a velké renomé si vydobyl i na sólové dráze. Na festivalu vystoupí také britská metalová kapela DragonForce se statusem prvního metalového bandu, který byl v Americe oceněn zlatou deskou za digitální prodej svých alb.

Na letošní Benátské! se představí i česká a slovenská hudební špička: Mandrage, Horkýže Slíže, Tublatanka, Olympic, Doctor P. P., Visací zámek, Metalinda, Vltava, Anna K., Mňága a Ždorp, Ewa Farna, Abraxas, Arakain, Divokej Bill, Vilém Čok a další. Z Turnova to budou De Bill Heads a Funk Corporation. Ve Vesci u Liberce bude mít svou festivalovou premiéru Hana Zagorová. Připraven je bohatý doprovodný program. Další info na www.benatska.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL BENÁTSKÁ!
n201607112219_vakci_164_016_benatskaJiž devátým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. Chcete získat volné vstupenky na festival BENÁTSKÁ!? Odpovězte na jednoduchou otázku: Z které země přijede Tom Jones? Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 26. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG – Benátská! 2016“. Vylosováni budou celkem tři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý festival Benátská!

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.