S TVA NA BENÁTSKOU NOC: NEPŘIJEDOU DARA ROLLINS ANI SLADE, MÍSTO JICH DO ČESKÉHO RÁJE ALE ZAVÍTÁ LEGENDÁRNÍ SKUPINA THE SWEET

0

Soutěž o volné vstupenky je u konce. Zásluhou agentury ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze se čtenáři TvA mohli vypravit na vystoupení slavné irské zpěvačky Sinéad O’Connor do zahrady sychrovského zámku o první prázdninové sobotě, 24. července se měli podívat na Folkovou noc, která se měla uskutečnit v areálu u Dlaskova statku. Ta byla bohužel zrušena, její konání zhatilo počasí. Třetí prázdninovou TOP akcí v Českém ráji je 18. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne jako každý rok poslední červencový víkend, tentokrát od čtvrtka 29. července do neděle 1. srpna.

Úplně na poslední chvíli došlo k programovým změnám. Vážný soukromý problém musí řešit zpěvačka Dara Rollins, kvůli vážné nemoci ruší svá vystoupení kapela SLADE. Pořadatelskému týmu festivalu se ale na poslední chvíli podařilo zajistit adekvátní náhradu v podobě legendární britské kapely THE SWEET. Ta vystoupí v neděli 1. srpna večer!

Hlavní hvězdou Benátské noci bude irský kytarista Gary Moore, který ještě v Česku nikdy nebyl. V Malé Skále vystoupí v pátek 30. července v rámci svého světového turné. Další hvězdou je švýcarská kapela Krokus. V sobotu zde vystoupí známá česká kapela KABÁT. Půjde o její letošní jediný koncert! Dále na Benátské noci vystoupí britští Fiction Plane, vedení synem baskytaristy Stinga, němečtí Die Happy, finští Stratovarius, angličtí The Answer či Rebelstar z Holandska. Tradičně se festivalu zúčastní česká a slovenská špička.

n201007281042_vakci_78_010_benatskaSOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TvA

Rozdali jsme poslední volné vstupenky na Benátskou noc. Soutěžní otázka zněla: Jak se jmenují pivní slavnosti, které připravuje Agentura ŠIMMI AG? Do redakce dorazilo 176 lístků se správnou odpovědí (Slavnosti svijanského piva).

Na společném snímku je pět čtenářů, kteří obdrželi posledních pět vstupenek na maloskalský festival (zleva): Marie Zahrádková z Turnova, Nádražní ulice, Jiří Nims z Mnichova Hradiště, Denisa Mráčková z Malé Skály, Vlasta Grohová z Turnova, Koněvovy ulice (na snímku ji zastoupil manžel Jaroslav) a Erika Velová z Rakous.

Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.