SETKÁNÍ NA BENÁTSKÉ! TOM JONES I DAN BÁRTA SE POTKAJÍ S FANOUŠKY (VÝHERCI SOUTĚŽE TVA)

0

Návštěvníci festivalu Benátská!, který startuje tento čtvrtek ve sportovním areálu v libereckém Vesci, mají šanci potkat se a pozdravit se svými idoly. Na poslední chvíli pořadatelům potvrdil takzvaný Meet and Greet (setkání a pozdravení) management festivalového headlinera Toma Jonese. Populární zpěvák Dan Bárta se zase se svými příznivci setká ve festivalové vinárně, kde přestaví vinnou etiketu, kterou sám vytvořil. Britští DragonForce pro fanoušky chystají autogramiádu.

„Chcete se osobně setkat s Tomem Jonesem? Stačí se zapojit do soutěže, ze které vybereme čtyři lidi, kteří budou mít možnost poznat se s touto velšskou ikonou,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez. „Stačí nám na mail nebo facebook napsat, proč byste se měli s Tomem Jonesem potkat právě vy? Autoři nejoriginálnějších a nejzajímavějších komentářů dostanou odměnu v podobě setkání s legendárním zpěvákem,“ říká Mikez a dodává, že lze zasílat odpovědi i v jiných formách, jako například fotopříběh či video. „Za organizátory Velšskému Tygrovi předáme dárky, které se nám v kanceláři hromadí od fanoušků. Zažíváme největší zájem o headlinera v naší festivalové historii,“ doplňuje. Soutěž o několik míst na setkání s Tomem Jonesem probíhá i na rádiu Impuls.

Dan Bárta se na Benátské! ve čtvrtek objeví na koncertě z muzikálu Jesus Christ Superstar v hvězdném legendárním složení společně s Kamilem Střihavkou nebo Bárou Basikovou. Ještě před vystoupením jej budou moci přijít fanoušci v 18.00 hodin pozdravit do festivalové vinárny. „Festivalovou vinárnu jsme zřídili loni a měla velký úspěch, a proto ji opakujeme. Stále více rockových fanoušků oceňuje, že si tam mohou v pěkném prostředí vypít láhev kvalitního lahvová vína od dvou malých velmi kvalitních vinařství,“ říká spolumajitel Benátské Petr Pečený.

Letošní Benátská! má naplněný line–up atraktivními zahraničními, ale i českými a slovenskými kapelami. Strhující vystoupení předvede již zmíněný Tom Jones a nálož těch nejlepších písní od rockových matadorů Scorpions nebo UFO přiveze jejich člen Michael Schenker. Jak se hraje nejrychlejší metal na světě, předvedou britští DragonForce.

Kromě nich se na festivalových pódiích vystřídají namátkou Mandrage, Horkýže Slíže, Tublatanka, Olympic, Doctor P.P., Visací zámek, Metalinda, Vltava, Anna K., Mňága a Ždorp nebo Ewa Farna. Ve Vesci u Liberce bude mít svou festivalovou premiéru i Hana Zagorová. (TZ Benátská!2016)

VÝHERCI SOUTĚŽE TVA
n201607272023_vakci_178_016_vyherciNa letošní Benátskou! se podívají i výherci soutěže TvA (ZDE). Ze 128 došlých anketních lístků byli vylosováni: Jan Šebek z Rovenska pod Troskami, Hynek Matzke z Rakous a Václav Šámal z Turnova, Přepeřské ulice. Výhercům gratulujeme – všichni tři obdrželi vždy po dvou vstupenkách na celý festival. Lístků do soutěže tentokrát přišlo hodně, ty nevzdálenější byly z Prahy či Jihlavy. Tradičně nejvíc byl zastoupen Turnov, resp. Turnovsko, soutěže TvA se tentokrát zúčastnilo i hodně čtenářů přímo z Liberce.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.