O PROHLÍDKY DVOU TURNOVSKÝCH FIREM BYL MIMOŘÁDNÝ ZÁJEM!

0

V sobotu 9. září se konaly hned dva dny otevřených dveří turnovských závodů. Zájemci se mohli podívat do výrobních prostor a zázemí firem, tedy do míst, kam se jinak nelze dostat.

Brány turnovské Šroubárny se otevřely po deváté hodině a v 10.09 byl odstartován hlavní program. Podívat se do podniku, který k Turnovu neodmyslitelně patří 66 let, přišlo skoro tisíc lidí. Šroubárna jim nabídla komentované prohlídky ve výrobě, občerstvení, zábavu pro děti ve formě skákacího hradu a tvořivé dílny a spoustu dalšího.
Proběhlo také symbolické loučení se starou administrativní budovou, která je od 70. let jednou z dominant Turnova, a slavnostně byly otevřeny prostory budovy nové.

Do Ontexu přišlo na tři tisíce lidí

V Ontexu na Vesecku v sobotu oslavili dvacet let firmy v Turnově. Návštěva se blížila třem tisícovkám lidí. Ohromný zájem byl o prohlídky výrobních prostor, na jejich konci všichni příchozí dostali tašky s hygienickými prostředky dle vlastního výběru, až nadstandardní byl výběr občerstvení, který zahrnoval také tradiční jídla ze zemí a kontinentů, v nichž firma působí, takže například na stánku s výrobky z Ameriky si každý mohl udělat svého hamburgera…

Ke dni otevřených dveří v obou turnovských firmách se ještě vrátíme. (Titulní snímek je ze Šroubárny.)

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.