DĚLÁME LIDEM RADOST

0

Tři soutěže o volné vstupenky na prázdninové festivaly probíhají najednou na stránkách TvA. Díky přízni pořadatelů se podařilo zájemcům nabídnout volné vstupenky na divadelní hru Dívčí válka, Folk-rockový a Rockový festival v Sedmihorkách, koncert Apocalyptiky v areálu sychrovského rámku, Folkovou noc v Dolánkách a Benátskou noc v Malé Skále. Celková cena vstupenek v soutěžích TvA je zhruba 30 tisíc Kč! Zájem ze strany čtenářů je největší ze všech dosavadních ročníků těchto prázdninových soutěží.

* V pátek 8. července jsme na náměstí předali vstupenky posledního kola soutěže SEDMIHORSKÉHO KULTURNÍHO LÉTA (Rockový festival). Do redakce přišlo celkem 98 správných odpovědí na soutěžní otázku, vylosováni byli tři výherci, kteří získali po dvou vstupenkách na Rockový festival 9. července. Jsou jimi: Jan Ševčík z Turnova, ulice Karolíny Světlé, Karolína Jirčáková z turnovského sídliště Výšinka a Martina Hajduková z Příšovic.

* Předávali jsme také čtyřikrát dvě vstupenky na FOLKOVOU NOC v Dolánkách. Do redakce přišlo celkem 129 správných odpovědí na soutěžní otázku, vylosováni byli: Miloš a Marie Podzimkovi z Turnova, ul. Z. Nejedlého, Jan Kozák z Vyskeře, Jitka Tomková z Turnova, ulice Kosmonautů a Miluše Mrázová z Lažan.

 

* Největší zájem byl o vstupenky na festival BENÁTSKÁ NOC. Do redakce přišlo rekordních 387 soutěžních lístků! Výherci získali vždy po dvou vstupenkách. Jsou jimi: Marek Fapšo ze Všeně, Iveta Válová z Příšovic, Zuzana Vinšová z Turnova, Přepeřské ulice a Milada Svobodová z Jenišovic.

 

Výhercům gratulujeme, jestliže někoho z nich znáte a na společné fotografii jste ho nenašli, tak vězte, že za sebe mohl poslat náhradu – někoho z rodiny či kamaráda… Prázdninové soutěže na TvA pokračují ještě jedním kolem, rozdávat budeme vstupenky na Folkovou a Benátskou noc, soutěžní otázky se dozvíte v nejbližší době.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.