BENÁTSKÁ NOC 2011: DREAM THEATER, SCOOTER, KISS FOREVER BAND, DAVID KOLLER I LUCIE BÍLÁ

0

Hudební program letošního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července, už je zaplněn do posledního místa. Přijede na sedm desítek kapel a jednotlivců. Megahvězdou pátečního večera budou američtí Dream Theater, v sobotu večer zahraje německá kultovní kapela Scooter. Letošní 19. ročník Benátské noci se může pyšnit také vystoupením italské kapely Lacuna Coil, do Českého ráje přijedou Lucie Bílá, Nightwork, Chinaski, Kryštof, Eddie Stoilow, Aneta Langerová, David Koller, Čechomor, Visací zámek, Olympic a mnoho mnoho dalších.

Výběr účinkujících jen potvrzuje motto festivalu – rodinný. Každý si najde svoje oblíbené. I pro děti se chystají různé atrakce a oddychová zóna. Všechny pobaví tradiční neckiáda nebo letošní novinkový turnaj v beach volejbalu. Nové zázemí by měly dostat kempy pro příchozí, nejen s čistými toaletami, ale i sprchami s teplou vodou, k dispozici budou osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní, hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop „otevíranou“. Pro příznivce z okolí Malé Skály budou připravena záchytná parkoviště v místech, kde již byla v minulých letech. Více informací včetně podrobného programu najdete na www.benatskanoc.cz

Pořadatel Benátské noci, agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze, kromě Benátské noci uspořádá v letním Českém ráji ještě jednu výjimečnou akci. V pátek 1. července od 20.00 hodin v areálu státního zámku Sychrov vystoupí finská legendární kapela Apocalyptica!

 

n201106141528_vakci_109_011_apoS TvA NA DVĚ PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE 2011 ZDARMA

Již čtvrtým rokem mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na prázdninové megaakce, pořádané agenturou ŠIMMI AG, a. s. Chcete získat vstupenky na Benátskou noc nebo na Apocalypticu?

Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Z jaké země je kapela Apocalyptica? Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 23. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.

Na čtyři vylosované čtenáře tentokrát čeká vždy jedna volná vstupenka na koncert Apocalypticy!!!

 

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do konce července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA a současně také na internetu.
(Cena vstupenek ve volném prodeji na koncert Apocalypticy je 790 Kč, na celý festival Benátská noc 1190 Kč.)

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.