S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE (VÝSLEDKY TŘETÍHO KOLA SOUTĚŽE)

0

Třetí kolo má za sebou soutěž o vstupenky na tři prázdninové megaakce, které pořádá agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze: V pátek 3. července v zámeckém parku na Sychrově od 20.00 hodin vystoupí legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore s kapelou Blackmore´s Night, druhou TOP akcí je 24. ročník Folkové noci (17. – 18. července) v Dolánkách u Turnova, třetí je 17. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne od pátku 24. do neděle 26. července v Malé Skále.

Ve třetím kole soutěže čtenáři odpovídali na otázku, která skupina z Českého ráje vystoupí na letošní Benátské noci (Outcry). Do redakce TvA dorazilo celkem 127 správných odpovědí na korespondenčních lístcích, pohlednicích, někteří svoji odpověď doručili osobně na kousku papíru.

Při losování se usmálo štěstí na (zleva doprava na ilustračním snímku):
Evu Havlíčkovou z Turnova (vyhrála vstupenku na Blackmore´s Night – na snímku ji zastupuje dcera Andrea Válková), Ludmilu Pleštilovou z Turnova – Rozumova (získala lístek na Folkovou noc), Lukáše Přívozníka z Hodkovic nad Mohelkou (vyhrál vstupenku na Benátskou noc – na snímku ho zastupuje sestra Miloslava), Markétu Ševčíkovou z Turnova (vyhrála vstupenku na Folkovou noc) a Martina Berana z Turnova (vyhrál vstupenku na Folkovou noc).

 

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TVA

Chcete získat vstupenky nyní už pouze na Folkovou a Benátskou noc ZDARMA? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Který významný český malíř je spojen s Malou Skálou? (Jeho práce jsou vystaveny ve zdejším Boučkově statku.)

Svoji výhradně písemnou odpověď doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 2. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na čtyři vylosované čtenáře čekají dvakrát dvě vstupenky na Folkovou noc a po jedné vstupence na celý festival Benátská noc.

 

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do poloviny července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA (noviny s touto otázkou vyšly 24. června), najdete je také vždy na tomto serveru. Cena vstupenek ve volném prodeji na Blackmore´s Night je 650 Kč, na Folkovou noc 300 Kč a na celý festival Benátská noc 1200 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.