JE LIBO VOLNÉ VSTUPENKY NA BENÁTSKOU NOC?

0

Tradiční BENÁTSKÁ NOC se letos o posledním červencovém víkendu uskuteční v areálu ve Vesci u Liberce od pátku 26. do neděle 28. července. Celkově jde už o 21. ročník! Mezi desítkami kapel a interpretů letos ční ikona britského popu – kapela James, která zahraje v Čechách vůbec poprvé! Ve vystoupení, které je naplánováno na sobotní večer, zazní určitě i jejich největší hity včetně „Come Home“, „Sit Down“ a „She’s a Star“. James prodali během své kariéry přes 25 milionů alb a kromě Benátské noci na ně čeká v létě například vystoupení s kapelou The Killers na stadionu londýnského Wembley s kapacitou 90 tisíc diváků!

Festival zahajuje čtvrtečním koncertem Mekyho Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc, což pod širým nebem slibuje velmi nevšední zážitek. Na Benátské noci zahrají také finští NIGHTWISH – poprvé v České republice s novou zpěvačkou, Holanďankou Floor Jansen! První a jediná show v České republice je potvrzena na sobotu 27. července.
Ze zahraničních kapel stojí za pozornost ještě švédští Sabaton či finští Sunrise Avenue. A potom jsou tu hvězdy českého a slovenského nebe: Katarina Knechtová, Miro Žbirka & Moravská filharmonie Olomouc, Metalinda, Aneta Langerová, Alkehol, Blue Effect, Buty, David Koller, Debillheads, Ivan Hlas, Janek Ledecký, Marta Kubišová, Ondřej Brzobohatý, Pražský výběr, Radůza, The Backwards, Věra Špinarová, Walda Gang, Wohnout, Xindl X, Žlutý pes… Více na www.benatskanoc.cz.

n201306260912_vakci_157_013_bnSOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA AKCE SPOLEČNOSTI ŠIMMI AG
Již šestým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. V prvním kole jste mohli získat volné vstupenky na Maloskalskou noc a koncert Tomáše Kluse, který se uskuteční v zahradě sychrovského zámku v neděli 30. června od 20.00 hodin. Prvního kola soutěže se zúčastnilo 198 čtenářů. Na Maloskalskou noc se zadarmo podívali: Jan Zadražil z Bukoviny, Václav Hoření z Chutnovky, Slávka Čejková z Turnova, Studentské ulice, Karel Zakouřil ze Sobotky a Lukáš Tušer z Turnova, ulice A. Dvořáka. Vstupenky na koncert Tomáše Kluse získali: Iva Vinterová z Přepeř, Blanka Šťastná z Turnova, Diamantové ulice, Marie Giertli z Mašova, Lucie Luková z Paceřic a Andrea Kubátová z Jenišovic. Všichni výherci získali vždy po dvou vstupenkách na dané akce v ceně zhruba 1.000 Kč!

CHCETE ZÍSKAT VOLNÉ VSTUPENKY NA BENÁTSKOU NOC?
Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Vyjmenujte alespoň tři členy Pražského výběru, který na Benátské noci vystoupí v neděli 28. července.
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do pondělí 8. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.
Vylosováni budou celkem čtyři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý festival Benátská noc!!! Jména výherců se dozvíte v příštím vydání novin TvA, kde bude pokračovat soutěž o další volné vstupenky. Aktuální cena jedné vstupenky na celý festival je 1.290 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.