BENÁTSKÁ NOC 2012: TŘETÍ (POSLEDNÍ) KOLO SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Celkem 224 čtenářů se zúčastnilo druhého kola soutěže TvA o volné vstupenky na letošní Benátskou noc, která se místo Malé Skály uskuteční ve Vesci u Liberce. I po změně místa platí náklonnost pořadatele festivalu k obyvatelům Turnovska. Letos rozdáme celkem 18 vstupenek na celý festival při ceně jedné 1.490 Kč! Tentokrát jsme losovali pět čtenářů, kteří správně odpověděli na otázku: V které zemi se narodil Bryan Adams? V Kanadě – zní odpověď. Výherci druhého kola soutěže jsou – viz foto: Věra Hnatajková z Pěnčína, Štěpánka Cacáková z Hrubého Rohozce, Petr Hůrka ze Železného Brodu, Lucie Luková z Paceřic a Radka Mašková z Brna (některé výherce na snímku zastoupili rodinní příslušníci, výherkyně z Brna, která si soutěž našla na Facebooku TvA, logicky vstupenku obdrží poštou).

Letošní 20. ročník festivalu Benátské noci se uskuteční od 26. do 29. července. Hudební fanoušek si přijde na své. Už třeba zahajovací večer 26. července, který bude ve znamení slovenských skupin: Popcorn Drama, The Paranoid, Kristina, Peter Nagy s kapelou, Tublatanka, No Name a Horkýžeslíže (držitelé permanentek mají vstup zdarma). V následujících dnech festival přivítá mj. Daniela Landu a Jarka Nohavicu – ani jeden z nich běžně na festivaly tohoto typu nejezdí. Jeden z vrcholů návštěvníci zažijí v pátek večer, kdy zde vystoupí jedna ze světových hudebních legend – Bryan Adams.
Dále se na festivalu představí ti nejznámější čeští interpreti a kapely, přijedou i skupiny ze zahraničí. Namátkou: Ice party (Holandsko), Sunrise Avenue (Finsko), Anna K & band, Blue Effect, Eddie Stoilow, Chinaski, Jaroslav Svěcený & Cigansky diably, Kabát, Krucipüsk, Marsyas, Mandrage, MIG 21, Škwor, Tomáš Klus, Václav Neckář ad.

n201206121651_vakci_97_012_bnSOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA CELÝ FESTIVAL BENÁTSKÁ NOC 2012 (III. kolo)
Chcete získat vstupenky na letošní Benátskou noc? Vyhlašujeme třetí kolo soutěže (poslední), v němž pětice čtenářů získá vždy po jedné vstupence na celý festival! Stačí písemně odpovědět na otázku: Kolikátý ročník Benátské noci se letos uskuteční? Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 19. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG – pořadatel BN“.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.