S TvA NA BENÁTSKOU NOC A APOCALYPTICU

0

Prvního kola soutěže o volné vstupenky na akce agentury ŠIMMI AG, konkrétně na koncert kapely Apocalyptica (pátek 1. července od 20.00 hodin v zahradě sychrovského zámku), se zúčastnilo celkem 118 čtenářů. Vylosováni byli čtyři, kteří se na koncert v sychrovské zámecké zahradě podívají zdarma. Jsou to (zleva): Vlastimil Franz z Doubí, Hana Semerádová z Přepeř, Luděk Pleštil z Vesce a Tomáš Hais z Rakous (ten na snímku chybí, vstupenka mu byla předána dodatečně). Soutěž pokračuje, tentokrát už půjde pouze o volné vstupenky na Benátskou noc.

Hudební program letošního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července, už je zaplněn do posledního místa. Přijede na sedm desítek kapel a jednotlivců. Megahvězdou pátečního večera budou američtí Dream Theater, v sobotu večer zahraje německá kultovní kapela Scooter. Letošní 19. ročník Benátské noci se může pyšnit také vystoupením italské kapely Lacuna Coil, do Českého ráje přijedou Lucie Bílá, Nightwork, Chinaski, Kryštof, Eddie Stoilow, Aneta Langerová, David Koller, Čechomor, Visací zámek, Olympic a mnoho mnoho dalších. V sobotu se uskuteční tradiční neckiáda novinkový turnaj v beach volejbalu.

Co se týká samotného festivalu. Ten dozná řadu změn. Tou hlavní bude rozmístění pódií. Produkce na dvou scénách stojících vedle sebe bude probíhat na střídačku. Jak dodává Pavel Mikez, ředitel festivalu: „Hrát budeme ve směru po vodě a proti loňsku jsme jednu scénu ubrali. Nechceme to hnát do velkého množství třeba deseti scén, 150 kapel a dlouhého přecházení návštěvníků z jedné scény na druhou. Jsme a chceme zůstat hlavně pohodovým festivalem. Ostatně loňské číslo návštěvníků (bylo jich na 30 tisíc!) a jejich stále vzrůstající počet nás k tomu zavazuje.“

Více informací včetně podrobného programu najdete na www.benatskanoc.cz

Již čtvrtým rokem mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na prázdninové megaakce, pořádané agenturou ŠIMMI AG, a. s. Chcete získat vstupenky na Benátskou noc?

 

Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Z jaké země je kapela Dream Theater? Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 7. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.

 

Na čtyři vylosované čtenáře tentokrát čekají vždy dvě (!) vstupenky na celý festival Benátská noc!

 

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do konce července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA a současně také na internetu. (Cena vstupenek ve volném prodeji na celý festival Benátská noc je 1190 Kč.)

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.