S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE 2010 (NOVINKA: NA BENÁTSKOU NOC PŘIJEDOU KABÁTI)

0

Již třetím rokem mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na tři prázdninové megaakce, které se uskuteční zásluhou agentury ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze v letním Českém ráji. První akcí je vystoupení slavné irské zpěvačky Sinéad O’Connor. Ta si pro své zdejší příznivce připravila intimní akustické vystoupení v zahradě sychrovského zámku. Koncert se uskuteční v sobotu 3. července od 20.00 hodin. Jako host vystoupí Petr Kolář!

Druhou TOP akcí je 25. ročník FOLKOVÉ NOCI (23. a 24. července). Mezi vystupujícími jsou Wabi Daněk, Spirituál kvintet, Žalman & spol., Folkteam, Jarret ad. Už po třetí tento legendární festival přivítá areál u Dlaskova statku v Dolánkách.
 
A konečně třetí prázdninovou TOP akcí je 18. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne jako každý rok poslední červencový víkend, tentokrát od čtvrtka 29. července do neděle 1. srpna. Hlavní hvězdou bude irský kytarista Gary Moore, který ještě v Česku nikdy nebyl. V Malé Skále vystoupí v pátek 30. července v rámci svého světového turné. Další hvězdou je švýcarská kapela Krokus. A skutečnou ozdobou „plnoletého“ festivalu bude legendární britská kapela Slade. Pořadateli se také podařil jeden husarský kousek. V sobotu na Benátské noci vystoupí známá česká kapela KABÁT. Půjde o jejich letošní jediný koncert! Dále na Benátské noci vystoupí britští Fiction Plane, vedení synem baskytaristy Stinga, němečtí Die Happy, finští Stratovarius, angličtí The Answer či Rebelstar z Holandska. Tradičně se festivalu zúčastní česká a slovenská špička. Do Malé Skály letos dorazí Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna, Vypsaná fixa, Toxique, Tomáš Klus, Midi Lidi, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Dara Rollins, Nightwork, Tublatanka, No Name, David Koller, Horkýžeslíže, Walda Gang, Michal Hrůza a další. Více na www.benatskanoc.cz  či na Facebooku a Twitteru.
 

Agentura ŠIMMI AG, a. s., připravuje také další akce, jsou to například v pořadí 21. Svijanské slavnosti piva, které se ve Svijanském Újezdu uskuteční 17. července. Program: Věra Špinarová, Škwor, Banjo band Ivana Mládka, Seven, Debillheads, Marie Rottrová a další.

 

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TvA

Chcete získat vstupenky na Benátskou a Folkovou noc? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Folková noc se uskuteční v blízkosti jedné významné památky lidové architektury v Pojizeří. Jak se statek jmenuje?

Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 24. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.

Vylosováni budou celkem čtyři čtenáři. Tři získají po dvou vstupenkách na Folkovou noc, jeden čtenář obdrží dvě vstupenky na Benátskou noc.

 

Na společném snímku v úvodu tohoto článku jsou vítězové prvního kola soutěže. Vylosováni byli (zleva): Andrea Votrubcová z Louček, Eva Havlíčková z turnovské Máchovy ulice (zastoupila ji vnučka Markéta Ševčíková), Petra Kyselová z Doubí a Štěpánka Šťastná z turnovské Trávnice (výhru za ni převzal synovec Matěj Trpišovský). Všichni vylosovaní získali vstupenku na vystoupení Sinéad O’Connor. Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 88 čtenářů.

Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

 

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do konce července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA a současně také na internetu.
(Cena vstupenek ve volném prodeji na koncert Sinéad O’Connor je 700 Kč, na Folkovou noc 300 Kč a na celý festival Benátská noc 1118 Kč.)

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.