S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE 2010

0

Již třetím rokem mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na tři prázdninové megaakce, které se uskuteční zásluhou agentury ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze v letním Českém ráji. První akcí je vystoupení slavné irské zpěvačky Sinéad O’Connor v sobotu 3. července od 20.00 hodin v zahradě sychrovského zámku (jako host vystoupí Petr Kolář!), druhou TOP akcí je 25. ročník FOLKOVÉ NOCI (23. a 24. července). Mezi vystupujícími jsou Wabi Daněk, Spirituál kvintet, Žalman & spol., Folkteam, Jarret ad. Už po třetí tento legendární festival přivítá areál u Dlaskova statku v Dolánkách. A konečně třetí prázdninovou TOP akcí je 18. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne jako každý rok poslední červencový víkend, tentokrát od čtvrtka 29. července do neděle 1. srpna.

Hlavní hvězdou Benátské noci bude irský kytarista Gary Moore, který ještě v Česku nikdy nebyl. V Malé Skále vystoupí v pátek 30. července v rámci svého světového turné. Další hvězdou je švýcarská kapela Krokus. A skutečnou ozdobou „plnoletého“ festivalu bude legendární britská kapela Slade. Pořadateli se také podařil jeden husarský kousek. V sobotu na Benátské noci vystoupí známá česká kapela KABÁT. Půjde o jejich letošní jediný koncert! Dále na Benátské noci vystoupí britští Fiction Plane, vedení synem baskytaristy Stinga, němečtí Die Happy, finští Stratovarius, angličtí The Answer či Rebelstar z Holandska. Tradičně se festivalu zúčastní česká a slovenská špička.

Agentura ŠIMMI AG, a. s., připravuje také další akce, jsou to například v pořadí 21. Svijanské slavnosti piva, které se ve Svijanském Újezdu uskuteční 17. července. Program: Věra Špinarová, Škwor, Banjo band Ivana Mládka, Seven, Debillheads, Marie Rottrová a další.

 

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TvA

Chcete získat vstupenky na Benátskou a Folkovou noc? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Jak se jmenuje kapela, která vystoupí na Benátské noci v jediném koncertu v letošním roce?

Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 8. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.

Vylosováno bude celkem pět čtenářů. Dva z nich získají po dvou vstupenkách na Folkovou noc a tři po jedné vstupence na Benátskou noc.

Poslední kolo soutěže bude vyhlášeno v novinách TvA s datem vydání 14. července (a bezprostředně také na internetu), soutěžní otázky i jména výherců jsou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA a současně také na internetu.
(Cena vstupenek ve volném prodeji na koncert Sinéad O’Connor je 700 Kč, na Folkovou noc 300 Kč a na celý festival Benátská noc 1118 Kč.)

 

Na společném snímku jsou vítězové druhého kola soutěže. Vylosováni byli (zleva): Lukáš Hnatajko z Doubí, který získal dvě vstupenky na Benátskou noc, Iva Pacíková z Turnova, Bezručovy ulice, Martin Svoboda z Ohrazenic (na snímku ho zastoupila maminka Bohuslava) a Martina Ševčíková z Turnova, ulice K. Světlé (ji zastoupil tatínek Jan). Všichni tři jmenovaní získali po dvou vstupenkách na Folkovou noc. Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 154 čtenářů. Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.