ŽIVOT JAKO JEDEN VELKÝ ROCK’N’ROLL

0

Francis Rossi, rodným jménem Francis Dominic Nicholas Michael Rossi, 68letý Londýňan, působící od roku 1967 jako frontman legendární britské kapely Status Quo (na snímku uprostřed). Den před sobotním vystoupením na Benátské! odehrála kapela koncert ve Francii a v neděli již koncertují v Belgii. I přes nabitý program podali muzikanti v Liberci bravurní výkon hodný hvězd světové velikosti. Poctivě odehrané, i přes svůj věk Francis sršel energií, které měl na rozdávání. Jak prý v zákulisí po koncertu zmínil, do Česka se v průběhu posledních 20 let podívali jen na pár koncertů, mile ho zaskočilo, jak většinu hitů návštěvníci Benátské! zpívali s ním. Atmosféra koncertu byla opravdu výtečná. A závěrečná pětiminutovka, kdy z pódia zněla jedna rock’n’rollová pecka za druhou, nemůže nechat nikoho na pochybách, že život je krásný!

V roce 2010 byl Francisi Rossimu a vloni zesnulému členu kapely Ricku Parfittovi udělen Řád britského impéria za služby v hudební a charitativní oblasti. Díky za super koncert na Benátské!, sire Francisi!

K letošní Benátské!, která byla dramaturgicky trochu já, než předešlé, se ještě na TvA vrátíme, zatím se podívejte na video:

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.