NA BENÁTSKOU NOC ZADARMO, LETOS NAPOSLEDY

0

Tradiční hudební festival BENÁTSKÁ NOC se letos uskuteční v areálu ve Vesci u Liberce od čtvrtka 25. do neděle 28. července. Celkově jde už o 21. ročník! Již šestým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. V prvním kole jste mohli soutěžit o volné vstupenky na Maloskalskou noc a koncert Tomáše Kluse, ve druhém kole čtyři výherci získali vždy po dvou vstupenkách na celý festival Benátská noc! A ve třetím kole byli opět vylosováni čtyři výherci, kteří obdrželi vždy po dvou vstupenkách na celý festival. Jsou to: Jaroslav Brouček z Kacanov, Josef Vondráček ze Svijanského Újezdu, Martin Pink z Turnova, Studentské ulice a Štěpánka Víšková z Turnova, Sobotecké ulice (na snímku jsou výherci, resp. jejich zástupci). Tohoto kola soutěž se zúčastnilo 157 čtenářů.

Festival zahajuje čtvrtečním koncertem Mekyho Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc, což pod širým nebem slibuje velmi nevšední zážitek. Na Benátské noci zahrají také finští NIGHTWISH – poprvé v České republice s novou zpěvačkou, Holanďankou Floor Jansen! První a jediná show v České republice je potvrzena na sobotu 27. července. Ze zahraničních kapel stojí za pozornost ještě švédští Sabaton či finští Sunrise Avenue. A potom jsou tu hvězdy českého a slovenského nebe: Katarina Knechtová, Miro Žbirka & Moravská filharmonie Olomouc, Metalinda, Aneta Langerová, Alkehol, Blue Effect, Buty, David Koller, DeBillHeads, Ivan Hlas, Janek Ledecký, Marta Kubišová, Ondřej Brzobohatý, Pražský výběr, Radůza, The Backwards, Věra Špinarová, Walda Gang, Wohnout, Xindl X, Žlutý pes… Více na www.benatskanoc.cz

 V srpnu na čtenáře TvA čeká ještě mj. soutěž o volné vstupenky na megakoncert ČECHOMORU s hosty, který se uskuteční v zahradě sychrovského zámku v neděli 18. srpna:
* ČECHOMOR 25 LET TOUR. Státní zámek Sychrov – open air. Začátek ve 20.00, vstup do areálu v 18.00 hodin. Populární kapela Čechomor hraje v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně… Výjimeční hosté: Lenka Dusilová, Gerry Leonard, Joji Hirolta, Lara O Lionard, to vše v doprovodu velkého pěveckého sboru. Vstupné 450 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.