SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY: POSLEDNÍ KOLO (VYLOSOVÁNÍ)

0

Od června probíhala na stránkách TvA soutěž o volné vstupenky na prázdninové akce. Postupně jsme zájemcům nabídli vstupenky na Sedmihorské kulturní léto, na Folkovou a Benátskou noc. Zájem byl tentokrát velký (soutěže o vstupenky na poslední dvě jmenované akce jsme připravili již čtvrtým rokem). Nyní zbývá poděkovat pořadatelům za spolupráci a popřát vítězům posledního kola soutěže.

Celkem osm vstupenek na Folkovou noc si rozdělili čtyři výherci: Lucie Vavřichová z Frýdštejna, Jana Hanzalová z Turnova, Krajířovy ulice, Alena Matějková ze Železného Brodu a Štěpán Rožánek z Přerova nad Labem. Posledního kola soutěže o vstupenky na tuto akci se zúčastnilo 154 čtenářů.

Uzavřena je i soutěž o vstupenky na Benátskou noc. Posledního kola se zúčastnilo rekordních 544 čtenářů! Vylosováni byli: Monika Kočová z Turnova-Pelešan, David Lufinka z Lomnice nad Popelkou, Otto Jarolímek z Turnova, Rubínové ulice a Petra Řeháková z Turnova, taktéž Rubínové ulice. Všichni obdrželi po dvou vstupenkách.

 

Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za hojnou účast! Na společném snímku výherci posledního kola soutěže o vstupenky na Folkovou a Benátskou noc (někteří si s sebou na fotografování vzali rodinné příslušníky, jiné zastoupili náhradníci z rodiny…).

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.