S TvA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE (VÝSLEDKY PRVNÍHO KOLA SOUTĚŽE)

0

První kolo má za sebou soutěž o vstupenky na tři prázdninové megaakce, které pořádá agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze. O jaké akce jde? V pátek 3. července v zámeckém parku na Sychrově vystoupí legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore s kapelou Blackmore´s Night, druhou TOP akcí je 24. ročník Folkové noci (17. – 18. července) v Dolánkách u Turnova, třetí je 17. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne od pátku 24. do neděle 26. července v Malé Skále.

V prvním kole soutěže čtenáři odpovídali na otázku, kde se vloni uskutečnila přehlídka Folková noc. Do redakce TvA dorazilo celkem 108 správných odpovědí na korespondenčních lístcích, pohlednicích, někteří svoji odpověď doručili osobně na kousku papíru. (Festival se uskutečnil v Dolánkách.)

n200905301857_vakci_29_09_vyherciPři losování se usmálo štěstí na (zleva za dětmi): Ivetu Kleinovou ze Všeně (vyhrála vstupenku na Folkovou noc), Blanku Benešovou z Liberce (získala lístek na Blackmore´s Night) a Petru Schindlerovou z Ohrazenic (vyhrála vstupenku na Benátskou noc). Na snímku chybí výherce druhé vstupenky na Folkovou noc, Jiří Bubák z Turnova, který se na společné fotografování na turnovském nádraží nemohl dostavit. Výhra mu byla předána dodatečně. Soutěž pokračuje, hodně štěstí… Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

 

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TVA

Soutěž pokračuje druhým kolem. Chcete získat vstupenky na některou z výše uvedených tří prázdninových akcí ZDARMA? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Kolikadenní bude letos Folková noc?

Svoji výhradně písemnou odpověď doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov do čtvrtka 4. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na čtyři vylosované čtenáře z tohoto čísla TURNOVSKA V AKCI čeká vždy jedna volná vstupenka. Tentokrát to budou dvě na koncert Blackmore´s Night, jedna vstupenka na Folkovou noc a jedna na celý festival Benátská noc.

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do poloviny července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA (noviny s touto otázkou vyšly 27. května), najdete je také vždy na tomto serveru.

Cena vstupenek ve volném prodeji na Blackmore´s Night je 650 Kč, na Folkovou noc 300 Kč a na celý festival Benátská noc 1200 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.