S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE 2010 (VYHLAŠUJEME POSLEDNÍ KOLO SOUTĚŽE)

0

Již třetím rokem mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na tři prázdninové megaakce, které se uskuteční zásluhou agentury ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze v letním Českém ráji. První akcí bylo vystoupení slavné irské zpěvačky Sinéad O’Connor v zahradě sychrovského zámku, druhou TOP akcí je 25. ročník FOLKOVÉ NOCI (23. a 24. července). A konečně třetí prázdninovou TOP akcí je 18. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne jako každý rok poslední červencový víkend, tentokrát od čtvrtka 29. července do neděle 1. srpna.

Folková noc se už potřetí uskuteční v areálu u Dlaskova statku v Dolánkách. Mezi vystupujícími jsou Wabi Daněk, Spirituál kvintet, Žalman & spol., Folkteam, Jarret ad.

Hlavní hvězdou Benátské noci bude irský kytarista Gary Moore, který ještě v Česku nikdy nebyl. V Malé Skále vystoupí v pátek 30. července v rámci svého světového turné. Další hvězdou je švýcarská kapela Krokus. A skutečnou ozdobou „plnoletého“ festivalu bude legendární britská kapela Slade. Pořadateli se také podařil jeden husarský kousek. V sobotu na Benátské noci vystoupí známá česká kapela KABÁT. Půjde o její letošní jediný koncert! Dále na Benátské noci vystoupí britští Fiction Plane, vedení synem baskytaristy Stinga, němečtí Die Happy, finští Stratovarius, angličtí The Answer či Rebelstar z Holandska. Tradičně se festivalu zúčastní česká a slovenská špička.

Agentura ŠIMMI AG, a. s., připravuje také další akce, jsou to například v pořadí 21. Svijanské slavnosti piva, které se ve Svijanském Újezdu uskuteční 17. července. Program: Věra Špinarová, Škwor, Banjo band Ivana Mládka, Seven, Debillheads, Marie Rottrová a další.

 

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TvA

Chcete získat vstupenky na Benátskou noc? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Jak se jmenují pivní slavnosti, které připravuje Agentura ŠIMMI AG?

Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 22. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.

Vylosováno bude celkem pět čtenářů. Každý obdrží jednu vstupenku na Benátskou noc. Jde o poslední kolo soutěže o volné vstupenky!

 

Na společném snímku v úvodu článku jsou vítězové třetího kola soutěže. Vylosováni byli (zleva): Lukáš Přívozník z Hodkovic nad Mohelkou (získal vstupenku na Benátskou noc), Petra Janků z Turnova, Vrchhůry (dva lístky na Folkovou noc), Marek Bým z Turnova, Studentské ulice (Benátská noc), Jana Machačná z Rovenska pod Troskami (dvě vstupenky na Folkovou noc) a Barbora Vinšová z Turnova, Přepeřské ulice – tu zastoupila maminka Michaela (získala vstupenku na Benátskou noc). Tohoto kola soutěže se zúčastnilo 196 čtenářů. Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.