NA BENÁTSKOU NOC ZADARMO? POSLEDNÍ MOŽNOST!

0

Tradiční BENÁTSKÁ NOC se letos o posledním červencovém víkendu uskuteční v areálu ve Vesci u Liberce od pátku 26. do neděle 28. července. Celkově jde už o 21. ročník! Mezi desítkami kapel a interpretů letos ční ikona britského popu – kapela James, která zahraje v Čechách vůbec poprvé! Ve vystoupení, které je naplánováno na sobotní večer, zazní určitě i její největší hity včetně „Come Home“, „Sit Down“ a „She’s a Star“. James prodali během své kariéry přes 25 milionů alb a kromě Benátské noci na ně čeká v létě například vystoupení s kapelou The Killers na stadionu londýnského Wembley s kapacitou 90 tisíc diváků!

Festival zahajuje čtvrtečním koncertem Mekyho Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc, což pod širým nebem slibuje velmi nevšední zážitek. Na Benátské noci zahrají také finští NIGHTWISH – poprvé v České republice s novou zpěvačkou, Holanďankou Floor Jansen! První a jediná show v České republice je potvrzena na sobotu 27. července. Ze zahraničních kapel stojí za pozornost ještě švédští Sabaton či finští Sunrise Avenue. A potom jsou tu hvězdy českého a slovenského nebe: Katarina Knechtová, Miro Žbirka & Moravská filharmonie Olomouc, Metalinda, Aneta Langerová, Alkehol, Blue Effect, Buty, David Koller, DeBillHeads, Ivan Hlas, Janek Ledecký, Marta Kubišová, Ondřej Brzobohatý, Pražský výběr, Radůza, The Backwards, Věra Špinarová, Walda Gang, Wohnout, Xindl X, Žlutý pes… Více na www.benatskanoc.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA AKCE SPOLEČNOSTI ŠIMMI AG
Již šestým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. V prvním kole jste mohli získat volné vstupenky na Maloskalskou noc a koncert Tomáše Kluse, ve druhém kole čtyři výherci získali vždy po dvou vstupenkách na celý festival Benátská noc! Vylosováni byli: Martina Studená z Malého Rohozce, Marcela Adamů z Turnova, ul. Boženy Němcové, Kateřina Palová z Turnova, Konělup a Jana a Milan Lukovi z Paceřic (ti již dvě vstupenky získali na jaře v soutěži na Facebooku TvA). Druhého kola soutěže o vstupenky na Benátskou noc se zúčastnilo 211 čtenářů. Vylosovaní čtenáři, resp. jejich zástupci a rodinní příslušníci jsou na společném snímku v úvodu článku.

CHCETE ZÍSKAT VOLNÉ VSTUPENKY NA BENÁTSKOU NOC?
Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Z které země přijede kapela James?
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do pondělí 22. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG“.
Vylosováni budou celkem čtyři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý festival Benátská noc!!! Jména výherců se dozvíte v příštím vydání novin TvA. Aktuální cena jedné vstupenky na celý festival je 1.290 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.