S TURNOVSKEM V AKCI NA BENÁTSKOU NOC: 18 VSTUPENEK PRO VYLOSOVANÉ ČTENÁŘE ZDARMA!

0

„Vloni na Malou Skálu na Benátskou noc, což je jeden z největších hudebních festivalů v České republice, přijelo rekordních víc než dvacet tisíc lidí. Je to pro nás velká pocta a věřím, že i letos jsme připravili podobně lákavou nabídku. Kapely jako Lordi – vítězové Eurovize 2006, Divokej Bill, Die Happy, Waltari, zpěvačka Kim Wilde, Ewa Farna, skupina Chinaski či legendární britská Girlschool, Mig21, Kryšfor nebo Olympic, Gipsy.cz, Lou Fanánek Hagen… těžko vybírat, snažili jsme se zaujmout každou generaci,“ říká Pavel Mikez, předseda představenstva akciové společnosti ŠIMMI AG, která mega festival v Českém ráji pořádá.

Jako každoročně, bude na Malé Skále i letos několik novinek. Vůbec poprvé v České republice bude na Benátské noci stát mega stan známý ze závodů F1. Doprava stanu o rozměrech 15 x 30 metrů a výšce bezmála 8 metrů představuje několik kamionů a stavba vyžaduje použití velkého jeřábu. Stan bude stát přímo proti hlavnímu podiu a pořadatel nabízí zvláštní sérii vstupenek. Z výšky horního patra stanu si bude návštěvník moci muziku, světelné efekty a atmosféru festivalu mimořádně vychutnat.

Program festivalu probíhá současně na čtyřech scénách, k dispozici je centrální camp a parkoviště pro účastníky zdarma. Tradičně se na Jizeře koná oblíbená neckyáda. „V sobotu bude i fotbalové utkání rockerů. Letos ale poprvé se jako hráči mohou představit i vylosovaní návštěvníci. Podmínkou účasti v zápase s rockovými hvězdami je platná vstupenka, zaslání přihlášky e-mailem společně s fotografií a podrobnostmi o své osobě, ručník a kopačky,“ upřesnil Mikez. Pořadatelé z přihlášených vyberou čtrnáctičlenné mužstvo fanoušků.

Společnost ŠIMMI AG také nově připravuje další dvě prestižní akce v Českém ráji. V sobotu 12. července se uskuteční v areálu koupaliště ve Svijanském Újezdu SVIJANSKÉ SLAVNOSTI PIVA. V programu mj. vystoupí kapely: Alkehol, Krucipüsk, Anna K, Ivo Pešák a Kryštof. V sobotu 19. července se koná v pořadí 23. ročník Folkové noci na Frýdštejně. Po změně pořadatele je tu i změna místa konání – nově se Folková noc uskuteční v Dolánkách u Turnova poblíž Dlaskova statku. Vystoupí zde: Irena Budweiserová, František Nedvěd, Ivo Jahelka, Žalman & spol., Robert Křesťan & Druhá tráva, Naďa Urbánková & Bokomara, Kamelot, Banjo Band Ivana Mládka a další.

Tyto dvě „ochutnávky“ předznamenají hudební vrchol sezony: V pořadí 16. ročník Benátské noci na Malé Skále se uskuteční od pátku 25. do neděle 27. července 2008. Podrobný program tří festivalových dnů najdete na internetové adrese: www.benatskanoc.cz

SOUTĚŽ
n200707292307_rep_160_07_benatskaChcete získat vstupenky na Benátskou noc 2008 ZDARM
A? Od středy 25. do pátku 27. června jsou v regionu Turnovska distribuovány tištěné noviny TURNOVSKO V AKCI. Noviny jsou také volně k dostání v informačních centrech, na poště na náměstí v Turnově, v trafice v Nádražní ulici u hodin aj. V novinách najdete soutěžní otázku a pokyny, jak se soutěže zúčastnit.
Hlavní pořadatel Pavel
Mikez ze společnosti ŠIMMI AG věnoval čtenářům TvA na jeden z největších českých hudebních festivalů BENÁTSKÁ NOC 2008 celkem 18 vstupenek. Cena jedné vstupenky na všechny tři festivalové dny je 950 Kč. Další soutěžní kola se uskuteční ve vydání novin TvA 9. a 23. července.
Hodně štěstí přeje redakce TvA a ŠIMMI AG

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.