BENÁTSKÁ NOC 2012: DRUHÉ KOLO SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY

0

První vstupenky na Benátskou noc mají majitele. Celkem 193 čtenářů se zúčastnilo prvního kola soutěže TvA o volné vstupenky na letošní Benátskou noc, která se místo Malé Skály uskuteční ve Vesci u Liberce. Čtenářský zájem je opodstatněný. Je dán kvalitou a pestrostí kapel a jednotlivců, kteří na festivalu vystoupí, je to dáno i cenou, neboť v prvním kole byli vylosováni čtyři výherci, kteří obdrželi vždy dvě volné vstupenky v souhrnné ceně 3.000 Kč!!! Výherci jsou – viz foto: Zdeňka Šeplavá z Rovenska pod Troskami, Dagmar Mašková z Ohrazenic, Lenka Pleštilová z Vesce a Marcel Šíma z Rovenska pod Troskami (toho při předávání zastoupila přítelkyně).

Letošní 20. ročník festivalu Benátská noc se v Českém ráji konat nebude. Jedna z největších hudebních akcí se stěhuje do sportovního areálu v libereckém Vesci. Festival se zde uskuteční od 26. do 29. července. Hudební fanoušek si při 20. ročníku Benátské noci přijde na své. Už třeba zahajovací večer 26. července, který bude ve znamení slovenských skupin: Popcorn Drama, The Paranoid, Kristina, Peter Nagy s kapelou, Tublatanka, No Name a Horkýžeslíže (držitelé permanentek mají vstup zdarma). V následujících dnech festival přivítá mj. Daniela Landu a Jarka Nohavicu – ani jeden z nich běžně na festivaly tohoto typu nejezdí. Jeden z vrcholů návštěvníci zažijí v pátek večer, kdy zde vystoupí jedna ze světových hudebních legend – Bryan Adams. Ten přijede s vlastní doprovodnou kapelou, půjde o plnohodnotné vystoupení v délce nejméně 90 minut! Dále se na festivalu představí ti nejznámější čeští interpreti a kapely, přijedou i skupiny ze zahraničí. Namátkou: Ice party (Holandsko), Sunrise Avenue (Finsko), Anna K & band, Blue Effect, Eddie Stoilow, Chinaski, Jaroslav Svěcený & Cigansky diably, Kabát, Krucipüsk, Marsyas, Mandrage, MIG 21, Škwor, Tomáš Klus, Václav Neckář ad.

n201206121651_vakci_97_012_bnSOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA CELÝ FESTIVAL BENÁTSKÁ NOC 2012 (II. kolo)
Již pátým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na Benátskou noc. I po změně místa, kdy Malou Skálu nahradí Vesec u Liberce, platí náklonnost pořadatele festivalu k obyvatelům Turnovska. Letos v několika kolech soutěže rozdáme celkem 18 vstupenek na celý festival při ceně jedné 1.490 Kč!
Chcete získat vstupenky na letošní Benátskou noc? Vyhlašujeme druhé kolo soutěže, v němž pětice čtenářů získá vždy po jedné vstupence na celý festival! Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: V které zemi se narodil Bryan Adams? Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 5. července 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Soutěž ŠIMMI AG – pořadatel BN“.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.