PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ SKOČILA, POSLEDNÍ VÝHERCI JELI NA BENÁTSKOU NOC

0

Tři megaakce na prázdninovém Turnovsku pořádá agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze. V pátek 3. července v zámeckém parku na Sychrově vystoupil legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore a kapelou Blackmore´s Night, dva týdny poté se uskutečnil 24. ročník Folkové noci v Dolánkách, a konečně o víkendu 24. – 26. července se uskutečnil 17. ročník tradičního festivalu Benátská noc na Malé Skále. Na všechny tyto akce jsme od pořadatele získali volné vstupenky.

V posledních pěti vydáních novin a na internetovém serveru TvA probíhala čtenářská soutěž. Podmínkou účasti bylo doručit písemnou odpověď na jednoduchou otázku na adresu redakce. Prvního kola se zúčastnilo 108 čtenářů, druhého 97, třetího 127, lístky s odpovědí čtvrtého kola zaslalo celkem 112 čtenářů a s odpovědí na otázku posledního, pátého kola, přišlo do redakce rekordních 207 lístků.

Na snímku představujeme VÝHERCE PÁTÉHO KOLA SOUTĚŽE. Čtenáři odpovídali na otázku, která kapela je hlavní hvězdou letošní Benátské noci (Guano Apes) a kolikátý ročník se letos koná (17. ročník). Při losování se usmálo štěstí na (zleva): Zuzanu Kovářovou z Vyskeře, Vladimíra Brunclíka ze Žlábku (na snímku ho zastupuje dcera Dana Poloprutská), Michala Vališku z Turnova, Přepeřské ulice, a na Pavlínu Hozdeckou z Přepeř. Na snímku chybí poslední výherce – Michal Vrabec z Příšovic, který se na společné fotografování nemohl dostavit, protože v té době pracoval. Všichni vylosovaní čtenáři vyhráli po jedné vstupence na Benátskou noc.

 

Všem soutěžícím děkujeme, děkujeme i za vzkazy a náměty, které někteří z vás k odpovědi připsali. Soutěž skončila, už ale připravujeme novou, která na stránkách TvA proběhne letos na podzim. Na výherce čekají opravdu zajímavé ceny! Těšte se…

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.