S TVA ZDARMA NA TŘI PRÁZDNINOVÉ MEGAAKCE (VÝSLEDKY DRUHÉHO KOLA SOUTĚŽE)

0

Druhé kolo má za sebou soutěž o vstupenky na tři prázdninové megaakce, které pořádá agentura ŠIMMI AG, a. s., Pavla Mikeze: V pátek 3. července v zámeckém parku na Sychrově vystoupí legendární rockový kytarista Ritchie Blackmore s kapelou Blackmore´s Night, druhou TOP akcí je 24. ročník Folkové noci (17. – 18. července) v Dolánkách u Turnova, třetí je 17. ročník tradičního festivalu BENÁTSKÁ NOC, který proběhne od pátku 24. do neděle 26. července v Malé Skále.

Ve druhém kole soutěže čtenáři odpovídali na otázku, kolikadenní je letošní přehlídka Folková noc. Do redakce TvA dorazilo celkem 97 správných odpovědí na korespondenčních lístcích, pohlednicích, někteří svoji odpověď doručili osobně na kousku papíru. (Festival bude dvoudenní.)

Při losování se usmálo štěstí na (zleva doprava na ilustračním snímku): Alenu Novotnou z Turnova (na snímku ji zastupuje tatínek Tomáš) – vyhrála vstupenku na Blackmore´s Night, Lenku Dostrašilovou z Přepeř (zastupuje ji manžel Jaroslav) – také ona získala vstupenku na Blackmore´s Night, Bohumilu Maškovou z Turnova (jí připadla vstupenka na Folkovou noc) a Libora Čepelíka, který získal vstupenku na Benátskou noc. Soutěž pokračuje, hodně štěstí příště! Redakce TvA děkuje i za vzkazy, náměty a připomínky k obsahu a další postřehy, které čtenáři na svých anketních lístcích připojili.

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE TVA
Chcete získat vstupenky na některou z těchto tří akcí ZDARMA? Stačí písemně odpovědět na tuto jednoduchou otázku: Na festivalu Benátská noc vystoupí také jedna kapela z Českého ráje, jak se jmenuje? (Nápověda: čti nedávný rozhovor na serveru TvA). Svoji výhradně písemnou odpověď doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 19. června do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na čtyři vylosované čtenáře z tohoto čísla TURNOVSKA V AKCI čeká vždy jedna volná vstupenka. Tentokrát to bude jedna na koncert Blackmore´s Night, dvě vstupenky na Folkovou noc a jedna na celý festival Benátská noc.

Soutěž o volné vstupenky bude probíhat až do poloviny července, soutěžní otázky i jména výherců budou zveřejňovány v jednotlivých vydáních novin TvA (noviny s touto otázkou vyšly 10. června), najdete je také vždy na tomto serveru. Cena vstupenek ve volném prodeji na Blackmore´s Night je 650 Kč, na Folkovou noc 300 Kč a na celý festival Benátská noc 1200 Kč.

Související články (celkem 52)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.