V NEJBLIŽŠÍCH DNECH MÁTE PŘÍLEŽITOST ŘÍCI STAROSTOVI Z OČÍ DO OČÍ, CO SI MYSLÍTE, HNED DVAKRÁT

0

Občané Turnova nejsou moc zvyklí, že by se jich kromě voleb někdo soustavně ptal na názor. V předvolební kampani lidé slýchají, že s veřejností je třeba komunikovat. Po volbách se vždy většinou vše usadí a diskuzí s lidmi je jako šafránu. Tento dluh, zdá se, čekal až na nového starostu Tomáše Hockeho. Jde na to s razancí sobě vlastní, až to možná u některých vzbuzuje nedůvěru. Není se co divit, je tu roky zavedený standard, že ono je to stejně jedno. Na radnici si udělají, co budou chtít, slyšíte otřepanou frázi. Na druhou stranu, nabízel někdo v posledních letech během necelého půl roku tolik příležitostí diskutovat, vyjádřit svůj názor, oponovat, pokusit se třeba i ovlivnit správu věcí veřejných?

Diskuze s občany na Bukovině, v Nádražní ulici než město přistoupilo k prokácení zeleně, setkání ve škole v Alešově ulici nad problematikou sídliště u nádraží a přilehlé lokality, diskuze na Střelnici o nemocnici a o odpadech, na podzim je připravováno setkání v Mašově a na dalších místech ve městě. Co se dalo stihnout za půlrok, nebývalo tu dříve za celá funkční období!

Pro nejbližší dny jsou tu hned dvě další pozvánky:

SETKÁNÍ NA STŘELNICI
Starosta města zve obyvatele Turnova na další společné setkání. Uskuteční se ve středu 28. srpna od 16.00 hodin. V prostředí kina Sféra v budově kulturního centra Střelnice chce Tomáš Hocke předat veřejnosti aktuální informace o situaci v Panochově nemocnici a možném řešení budoucnosti tohoto zdravotnického zařízení a diskutovat o výstavbě sportovně-rekreačního areálu v Maškově zahradě před konečným rozhodnutím městských zastupitelů.

SETKÁNÍ NA VÝŠINCE
Pracovní schůzku k úpravě dětských hřišť na sídlišti Výšinka svolává starosta města Tomáš Hocke. S tamějšími obyvateli chce projednat odstranění některých kovových herních prvků, které již nevyhovují platné legislativě a mohly by být pro děti nebezpečné. Lidé budou mít možnost se starostou diskutovat a vyjádřit svůj názor ve středu 4. září od 16.00 hodin přímo v terénu, na hřišti mezi ulicemi Diamantová a Rubínová.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.