LEDNOVÁ SPOLEČENSKÁ KRONIKA

0

Tradiční společenskou kroniku, která přináší šťastný i smutný přehled na dění okolo nás, zahajujeme poděkováním: Děkujeme tímto kolektivu penzionu v Žižkově ulici čp. 2032, kolektivu sestřiček oddělení následné péče, MUDr. D. Pospíšilovi v turnovské nemocnici a také Bc. J. Kozákové, sociální pracovnici, za jejich ochotu při péči o naši tetu, paní Marii Soldátovou, v posledních dnech jejího života. Zemřela 11. ledna ve věku 91 let. Neteř Věra s rodinou a sestra Vlasta s rodinou

PODĚKOVÁNÍ
* Můj manžel Václav Rejnart byl záchrannou službou převezen ve středu 11. ledna na JIP interního oddělení primáře Tomáška v Panochově nemocnici v Turnově. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lekařům a sestřičkám za skvělou péči a velmi pěkné chování ke všem pacientům. Ještě jednou jim všem děkuji a přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů nejen v práci, ale i v osobním životě.
Helena Rejnartová, Přepeře

* Děkujeme všem za účast a květinové dary při posledním rozloučení s panem Miroslavem Horáčkem dne 13. ledna 2012. Děkujeme také všem za projevenou soustrast.
Zarmoucená rodina

NARODILI SE
* 3. 1. Tommy Kazda, Turnov (narodil se v porodnici v Praze).

VÝZVA
V Turnově vloni skončil provoz porodnice, což má i dopad na naši společenskou kroniku. Narodilo se vám dítě v porodnici v Liberci, Jablonci, v Jičíně? A chcete, aby se o tom dozvěděli i ostatní? Pište na korespondenční či mailovou adresu redakce, telefonujte. Jiný způsob, jak tuto radostnou událost zveřejnit, není.

ZEMŘELI
* 9. 1. Alenka Sasková, 80 let, Loučky
* 9. 1. Miroslav Horáček, 57 let, Achátová ul., Turnov
* 11. 1. Marie Soldátova, 91 let, Žižkova ul., Turnov
* 12. 1. Věra Tyrichtrová, 68 let, Příšovice
* 13. 1. Emil Lhoták, nedožitých 76 let, Doubravice
* 18. 1. Miroslav Chlum, 75 let, Studentská ul., Turnov

Podpisové archy, kde svým podpisem potvrdíte souhlas se zveřejněním, jsou k dispozici v Pohřební službě Křelina, Markova 310 (smuteční síň), Turnov, tel. 481 321 398.

Související články (celkem 273)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.