SPOLEČENSKÁ KRONIKA PŘELOMU ŘÍJNA A LISTOPADU

0

Tentokrát je vydání pravidelné společenské kroniky poměrně pestré. Připomínáme, že rádi zveřejníme narození vašich dětí, i události smutné, nicméně patřící k životu, ale také různá další společenská oznámení typu poděkování a blahopřání. A jednou takovou gratulací tentokrát začneme: GRATULACE. – K regionálně významným pedagogickým osobnostem, které se výrazně zasloužily o rozvoj školství v Turnově, jistě patří bývalý ředitel SOU Václav Kuna, který 22. října 2011 oslavil krásné 85. narozeniny.

n201111191609_sso_38_011_kunaCelý svůj profesní život spojil s rozvojem učňovského školství v Turnově a jeho zásluhou byla na konci sedmdesátých let vybudována moderní budova školy výhradně pro žáky učebních oborů. V gratulaci k životnímu jubileu zazněla slova velké úcty a poděkování za vše, co vykonal pro turnovské střední školství. K jeho jubileu mu přišli popřát bývalí kolegové – Ing. Milena Lednejová, ředitelka školy, a její zástupce, Ing. Jiří Jisl (Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská ul.)

PODĚKOVÁNÍ
* Upřímné poděkování MUDr. Vítězslavu Talovi za naprosto profesionální a současně lidský přístup v průběhu mého pobytu v porodnici v Jablonci nad Nisou, který byl doplněn o pozornost, pečlivost, vstřícnost a upřímný zájem o úspěšné narození naší prvorozené dcery Simonky. Díky panu doktorovi to byl příjemný zážitek, který se stal pevnou a nezapomenutelnou součástí vzpomínek na toto významné životní období. Alena a Martin Zdražilovi
* 1. listopadu t. r. v dopoledních hodinách naší babičce Františce Malinové zavolali neznámí lidé sanitku, když u polikliniky v Tázlerově ulici zkolabovala. Touto cestou jim chci za celou naši rodinu poděkovat, že jí pomohli a tím se jí dostalo rychlé pomoci. Srdečné díky. Vnučka Kateřina Lupačová s rodinou

NARODILI SE
* 27. 9. Filip Svoboda, Jenišovice (narodil se v porodnici v Jičíně)
* 22. 10. Tomáš Havlíček, Turnov (narodil se v porodnici v Jablonci nad Nisou)

VÝZVA
Narodilo se vám dítě v porodnici v Liberci, Jablonci, v Jičíně? A chcete, aby se o tom dozvěděli i ostatní? Pište na korespondenční či mailovou adresu redakce, telefonujte. Jiný způsob, jak tuto radostnou událost zveřejnit, není. Uvádějte vždy datum narození, jméno a příjmení dítěte, adresu a příslušnou porodnici. Děkujeme za pochopení.

ZEMŘELI 
* 28. 10. Stanislav Valkoun, 84 let, Vrchůra, Turnov
* 29. 10. Ladislav Kozderka, 85 let, Vlastibořice
* 1. 11. Zdeněk Kopecký, nedožitých 80 let, Zahradní ul., Turnov
* 2. 11. Václav Cymbál, 59 let, Mokrý, Všeň
* 7. 11. Anna Šálková, 91 let, Klokočí
Podpisové archy, kde svým podpisem potvrdíte souhlas se zveřejněním, jsou k dispozici v Pohřební službě Křelina, Markova 310 (smuteční síň), Turnov, tel. 481 321 398.

Související články (celkem 273)

Zobrazit další související články...
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.